Alkstat skatuves? Jums pienācis pasts!

19. septembris, 2013

Skatuve? – sapņaina jautājuma zīme pārvēla atbildi pār lūpām… Septembrī notiek jauno dalībnieku uzņemšana Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) amatieru kolektīvos un interešu klubos. Tās ir sava veida oāzes, kur nākamie inženieri ne tikai dzied, dejo, spēlē teātri vai mūzikas instrumentus, bet arī – paplašina pasaules redzējumu, izdzīvo fantastiskus mirkļus un aug kā personības. Viņi stāsta…

«RTU vīru korī «Gaudeamus» var satikt visdažādāko profesiju cilvēkus. Koris piedalās sabiedriskos pasākumos kopā ar Latvijā pazīstamiem cilvēkiem. Katru gadu organizē vismaz vienu ārzemju braucienu. Iesaistīšanās korī man deva iespēju dziedāt izcilā diriģenta Ivara Cinkusa vadībā un labi pavadīt laiku!,» atzīst RTU Būvniecības fakultātes (BF) maģistrantūras absolvents Toms Sīpols.

Mēģinājumi pirmdienās un trešdienās plkst. 18 RTU Lielajā zālē, Kaļķu ielā 1.

«RTUtautas deju ansamblis «Vektors» ir lielisks kolektīvs, kas izceļas ar draudzīgumu un veselīgu konkurenci dejotāju vidū gan mēģinājumos, gan koncertos. Katrs kolektīvā dara visu, ko spēj, lai kopīgi sasniegtu augstākos rezultātus,» stāsta RTU BF 2. kursa students Kristaps Vītols.

Mēģinājumi notiek pirmdienās un ceturtdienās plkst. 19.30 RTU Studentu kluba Deju zālē, Āzenes ielā 12/4.

«RTUstudentu teātris «Kamertonis» man devis ļoti labus draugus, lieliskas prezentēšanas spējas, citu dzīves skatījumu un lielu radošo izaugsmi. Tas man palīdzējis gan intensīvās mācībās pirmajos kursos, gan studijās doktorantūrā. Aktīvi piedalāmies amatierteātru pasākumos Latvijā un ārzemēs, kas atstāj spilgtus iespaidus,» atzīst RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas (DITF) doktorantūras absolvents Vitālijs Boļšakovs.

Mēģinājumi notiek pirmdienās un piektdienās plkst. 19, RTU Mazajā zālē, Kaļķu ielā 1.

«RTUstudentu teātris «Spēle»: tās nav tikai izrādes, uzstāšanās un daudzie mēģinājumi, bet arī – interesantu cilvēku kolektīvs, vide. Tā ir pilnīgiatšķirīga no studijām, kas sniedz iespēju divas reizes nedēļā «pārslēgties» uz cita domu viļņa. Studējot tehniskās zinātnes, tas ir vajadzīgs!,» stāsta RTU DITF maģistrantūras absolvente Māra Pudāne.

Interesentiem pieteikties, rakstot e-pastu uz .

«RTUsieviešu kora «Delta» repertuārā ir gan latviešu komponistu darbi un tautasdziesmas, gan pasaulslavenas kompozīcijas. Korī dzied un aktīvi darbojas RTU studentes, absolventes, darbinieces. Dziedāšana korī ir lieliska iespēja studentiem uzlabot savas muzikālās prasmes, iepazīt talantīgas personības, uzstāties dažādos pasākumos,» atzīst RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes 3. kursa studente BaibaVaivade.

«Delta» jaunās dziedātājas gaidīs otrdienās un ceturtdienās plkst. 18 RTU Lielajā zālē, Kaļķu ielā 1

RTU studentu pūtēju orķestra «SPO» mēģinājumi pirmdienās un trešdienās plkst. 18.30 RTU tornī, Kaļķu ielā 1.

Dalībai RTU jauniešu vokālajā ansamblī «Jauna nianse» pieteikties, rakstot e-pastu uz m.

Dalībai RTU postfolka grupā «Vecpilsētas dziedātāji» pieteikties, rakstot e-pastu uz m.

Dalībai RTU stīgu ansamblī «Gaiva» pieteikties, rakstot e-pastu uz

Vairākinformācijas RTU Studentu klubā: 67089477,