Apskatāma RTU jauno arhitektu diplomprojektu izstāde

27. janvāris, 2011

Līdz 20. februārim «Happy Art Museum» izstāžu zālē tirdzniecības centrā Galleria Riga, Rīgā, Dzirnavu ielā 67, ir apskatāma Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes (RTU APF) absolventu diplomprojektu izstāde «22+22».

Gadskārtējā jauno arhitektu diplomprojektu izstāde tradicionāli ir atskaites punkts, kas iezīmē konkrēta APF kursa studiju perioda noslēgumu un atspoguļo jauno arhitektu pasaules redzējumu un profesionālo varēšanu.

Izstādē «22+22» atšķirībā no citiem gadiem ir apskatāmi ne tikai jauno arhitektu diplomprojekti, bet arī 22 Latvijas mākslinieku darbi. Arhitekti savos darbos runā par vidi, kurā mēs varētu dzīvot nākotnē, bet mākslinieki atklāj emocionālu mūsdienu sabiedrības portretu. Tā veidojas dialogs par laikmetīgo pasaules uztveri, mākslas un arhitektūras kopsakarībām, kurā piedalīties aicināti arī izstādes apmeklētāji.

Izstāde «22+22» ir tapusi, pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstam, to tirdzniecības centrā Galleria RigaHappy Art Museum»izstāžu zālē, 5. stāvā) varēs apskatīt līdz 20. februārim. Sadarbībā arBaltijas arhitektūras centru izstādes laikā plānotas arī izglītojošas lekcijas un citi pasākumi.

Izstāde tika atklāta 20. janvārī, kad notika arī APF izlaidums. Šogad fakultāti absolvēja 22 jaunie arhitekti.

Fotogalerija.

RTU Informācijas centrs