Arī kērlingā spēcīgāki par studentiem ir RTU profesori

22. februāris, 2012

Otrdien, 21. februārī, notika otrās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) 150. jubilejai veltītās sporta sacensības «Students pret profesoru – KURŠ KURU?». Uzvaras laurus arī šoreiz plūca RTU profesori.

Skatīt galeriju

students_pret_profesoru-kerlings_0091.jpgSpēlē kopumā bija jāizspēlē 4 endi (4 izspēles). Pirmajā endā pēdējā akmens tiesības ieguva studentu komanda. Studenti šajā endā meta beidzamo akmeni, kas teorētiski deva zināmu priekšrocību un varēja mainīt spēles situāciju, bet galīgo punktu (akmeņu) skaits tika noteikts, veicot mērīšanu ar speciāli tam paredzētu cirkuli un profesorukomandas akmens atradās tuvāk centram, tā rezultātā pirmais ends beidzās ar profesoru uzvaru 2:0. Kapteinis 99% gadījumu komandā met beidzamos divus akmeņus, kas nereti izšķir spēles rezultātu.Kopumā spēle ilga divas stundas un spēli ar rezultātu 6:1 uzvarēja profesoru komanda.

Rezultāti endos:
2:0 – uzvarēja profesoru komanda
0:1 – uzvarēja studentu komanda
2:0 – uzvarēja profesoru komanda

«Tā bija spraiga, interesanta un dinamiska spēle, kur dalībnieki ieguvalielu prieku, neatsveramu pieredzi un azartu turpināt iesākto, kā arī guva pārliecību, ka šī nebūs pēdējā reize, kad spēlē kērlingu,» stāsta RTU Sporta kluba direktore Sanita Vīlistere.
    Profesoru komandā spēlēja RTU zinātņu prorektora vietnieks Tālis Juhna, RTU Projektu finanšu vadības daļas vadītājs Miķelis Ragainis, komandas kapteine, RTU Nekustamo īpašumu daļas nodaļas vadītāja Anita Pētersone, RTU Projektu finanšu vadības daļas ekonomiste Annija Celmiņa.

Studentus kērlinga sacensībās pārstāvēja komandas kapteinis Krists Felš-Milbergs (IEVF, 1. kurss), Toms Ozols (BF, 1. kurss), Kaspars Salenieks (DITF, 2. kurss) un Jānis Kārklītis (RTU Studentu parlamenta Sporta nodaļas vadītājs).

Visa gada garumā RTU studenti un profesori noskaidros labākos sešos dažādos sporta veidos – šaušanā, kērlingā, badmintonā, skvošā, volejbolāun futbolā. Sacensību kārtība un nolikums tiek izsludināts divas nedēļas pirms sacensībām. Katra posma beigās notiek apbalvošana. Noslēguma apbalvošana un sacensību kopvērtējuma uzvarētājs tiek pasludināts pēc pēdējā posma. Pirmajā sacensību posmā – šaušanā – labākibija profesori.

RTU Informācijas centrs

22. februāris, 2012 plkst. 9:56