Atklāts Latvijā modernākais studentu organizācijas birojs

30. augusts, 2013

Ceturtdien, 29. augustā, tika atklāts Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta  (RTU SP) birojs Rīgā, Āzenes ielā 22, kas patlaban ir modernākais studentu organizācijas birojs Latvijā.

Skatīt galeriju

sp_biroja_atklasana_0011.jpgPulcējot viesus no universitātes administrācijas, citām augstskolām un studentu vidus, norisinājās svinības par godu jaunā biroja atklāšanai.

Biroja renovācija tapusi saistībā ar Rīgas Tehniskās universitātes projektu «RTU Pilsēta pilsētā». Arī iepriekš RTU Studentu parlaments ir veiksmīgidarbojies atsevišķā birojā, taču pirmoreiz RTU Studentu parlamenta 21 gada pastāvēšanas vēsturē birojs ir tik moderns, kas ļaus turpmāk organizācijai darboties vēl efektīgāk.

«Rīgas Tehniskajā universitātēaktīvi tiek celtas jaunas ēkas – arī RTU Studentu parlamenta jaunā biroja izveide ir būtisks solis tuvāk Baltijā lielākās Studentu pilsētiņas radīšanai,» atzīst Rīgas Tehniskās universitātes rektors Leonīds Ribickis.

Jaunais birojs ir daļa no RTU Ķīpsalas dienesta viesnīcas, kā arī tā atrašanās vieta ir atbilstoša studentu organizācijai – tā ir viegli sasniedzama un atrodas lielākās RTU studentu plūsmas centrā.

«Jūtos lepns par to, ko esam paveikuši līdz šim un zinu, ka nākotnē šie sasniegumi turpināsies. RTU Studentu parlamenta jaunais birojs būs moderna vide aktīviem studentiem, kā arī dažādu projektu organizēšanas izcilībai,» par pozitīvajām pārmaiņām gandarījumu pauž RTU Studentu parlamenta prezidents Juris Iljins.

Arīcitu Latvijas augstskolu studentu pārstāvji, viesojoties RTU Studentu parlamenta birojā, augsti novērtēja jaunā biroja telpas, pozitīvi atzīstot tā ievērojamo funkcionalitāti.

RTU Studentu parlaments pateicas visiem būvdarbu veicējiem un atbalstītājiem.

RTU Studentu parlaments

30. augusts, 2013 plkst. 12:14