Augstākās izglītības un zinātnes reformas darba grupa apmeklē Baltijā modernāko biomateriālu centru

14. oktobris, 2009

Augstākās izglītības un zinātnes reformas darba grupa ceturtdien, 15. oktobrī,  pēc Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektora ielūguma devusies izbraukuma sēdē uz RTU Rīgas Biomateriālu inovāciju un attīstības centru.

15.10.2009.
 Skatīt galeriju

reformu_grupa.jpg

RTU rektors Ivars Knēts atzīst: «Mēs uzskatām, ka augstākās izglītības un zinātnes reformu lēmumu pieņēmējiem būtu svarīgi gūt pilnvērtīgu priekšstatu par esošo situāciju. Tostarp klātienē iepazīties ar Latvijas resursietilpīgāko zinātnes nozaru materiāli tehnisko bāzi, zinātnisko pētījumu un studiju procesa kvalitāti.»

RTU Rīgas Biomateriālu inovāciju un attīstības centrs ir atklāts 2006. gadā, tā izveidē kopumā ieguldīti vairāk nekā divi miljoni eiro – Eiropas Savienības programmas PHARE 2003 līdzekļu, Latvijas valsts līdzekļu, kā arī RTU, Rīgas Stradiņa universitātes, nodibinājuma «Latvijas Tehnoloģiskais parks» un Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta līdzekļu.

RTU Informācijas centrs

14. oktobris, 2009 plkst. 14:33