Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs izsludina 2013. gada projektu konkursu

22. februāris, 2013

Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs (Baltisch-Deutsches Hochschulkontor) izsludina projektu konkursu 2013. gadam, kurā aicinātas pieteikties augstskolas un zinātniskās institūcijas no Baltijas valstīm, kas jau sadarbojas vai vēlas sadarboties ar Vāciju.

Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs atbalsta projektus jebkurā zinātnes nozarē un visdažādākajās formās (piemēram, tematiskas vieslekcijas un semināri, pētījuma projekti, konferences, publikācijas vai tulkojumi), kas veicinazinātnisko sadarbību starp Vāciju no vienas puses un Igauniju, Latviju,un Lietuvu – no otras, kā arī veicina zinātnisko sadarbību Baltijas valstu starpā.

Projekti jāiesniedz līdz 2013. gada 15. martam un jāīsteno laikā no 2013. gada 1. jūlija līdz 15. decembrim. Ja projekta iesniedzējs ir organizācija, kas darbojās Latvijā, dokumentācija jāiesniedz gan vācu, gan latviešu valodā.

Iesniedzamie dokumenti:

1. Projekta pieteikums

Projekta pieteikums latviešu valodā

Projekta pieteikums vācu valodā

2. Finansēšanas plāns

Finansēšanas plāns latviešu valodā

Finansēšanas plāns vācu valodā

3. Vācijas partnera sadarbības apliecinājums

Papildu informācija par konkursu, projekta iesniegšanas termiņu un nosacījumiem dalībai konkursā.

Jautājumu gadījumā sazināties ar Baltijas-Vācijas Augstskolu biroju pa tālr.: 67286033 vai e-pastu: .

RTU Informācijas centrs

22. februāris, 2013 plkst. 16:21