«Biznesa sula» aicina uz tikšanos ar sveču un velosipēdu uzņēmumu pārstāvjiem (TIEŠRAIDE)

29. aprīlis, 2014

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centra uzņēmējdarbības forums «Biznesa sula» organizē semināru 29. aprīlī, kurā ar biznesa pieredzi dalīsies aromātisko sveču «Munio Candela» un velosipēdu «Ērenpreiss» pārstāvji.

Semināra tiešraide

«Munio Candela» kopš 2007. gada ražo dabai draudzīgas, pievilcīgas un savā vienkāršībā elegantas aromātiskās sveces, kuras var iegādāties arī pāri Atlantijas okeānam. Par eksporta tirgiem un to īpatnībām pastāstīs «Munio Candela» eksporta pārdošanas vadītāja Kristīne Rutkovska.

«Ērenpreisa» velosipēdi tiek ražoti jau kopš tālā 1922. gada. Pēc 70 gadu pārtraukuma «Ērenpreiss Original» turpina tradīciju, un ir pieejamane tikai velosipēdu restaurācija, bet arī jaunu velosipēdu ražošana. Vecie «Ērenpreisa» velosipēdi nezaudē savu valdzinājumu un joprojām ir iecienīti, pateicoties dizainam un kvalitātei. Par «Ērenpreisa» veloražotnes atjaunošanu pieredzē dalīsies tās pārstāvis Toms Ērenpreiss.

2013./ 2014. studiju gadā biznesa sulu atbalsta SEB banka.

RTU Komunikācijas nodaļa

29. aprīlis, 2014 plkst. 0:00