«Ceresit/RTU» futbolists Gatis Rožkalns atzīts par gada labāko pludmales futbolistu

20. decembris, 2016
RTU pludmales futbolists Gatis Rožkalns apbalvots par 2016. gada labāko pludmales futbolistu 16. decembrī notikušajā ikgadējajā Latvijas Futbola federācijas (LFF) Laureātu vakarā. Foto – LFF

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pludmales futbola komandas «Ceresit/RTU» futbolistam Gatim Rožkalnam piešķirta labākā pludmales futbolista balva piektdien, 16. decembrī, notikušajā ikgadējajā Latvijas Futbola federācijas (LFF) Laureātu vakarā. Uz kinoteātra «Splendid Palace» skatuves tika godināti 2016. gada Latvijas futbola izcilnieki kopumā 26 nominācijās, kas aptver jaunatnes futbolu, medijus un dažādas pašmāju futbola sacensības.

Gatis Rožkalns pie 2016. gada labākā pludmales futbolista balvas tika pirmoreiz karjerā.

Krāšņajā LFF laureātu vakarā tika apbalvoti arī Andrejs Aleksejevs no «FK Nikars» un Latvijas telpu futbola izlases, kurš saņēma Latvijas gada labākā telpu futbolista balvu. Par Latvijas gada labāko futbolisti atzīta Rīgas Futbola skolas un Latvijas sieviešu futbola izlases vārtsardze Marija Ibragimova, savukārt par Latvijas gada labāko futbolistu ceturto reizi karjerā un otro gadu pēc kārtas kļuvis Latvijas nacionālās futbola izlases un Šveices kluba «FC Zürich» vārtsargs Andris Vaņins.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

20. decembris, 2016 plkst. 10:57