Eiropas Kosmosa aģentūras stipendija

5. decembris, 2011

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izsludina stipendiju konkursu Latvijas akreditēto augstskolu doktorantiem un jaunajiem zinātniekiem par iespēju saņemt Eiropas Kosmosa aģentūras (EKA) stipendiju 6 mēnešu stažēšanās periodā kādā no izvēlētajiem EKA pētniecības centriem 2012. gadā.

Pieteikšanās līdz 2011. gada 21. decembrim Izglītības un zinātnes ministrijā, Vaļņu ielā 2.
Papildu informācija pa tālr. 67047996, e-pasts: v.lv.

Nolikums par pretendenta atlasi stipendijai stažēšanās Eiropas kosmosa aģentūras pētniecības centros.

Pirms pieteikumu iesnieguma sūtīšanas lūdzam iepazīties ar EKA noteikumiem par starptautisko stažieru uzņemšanu EKA pētniecības centros.

Pagājušajā gadā šī stipendija tika piešķirta Būvniecības fakultātes Materiālu un konstrukciju institūta vadošajam pētniekam Kasparam Kalniņam, kurš šobrīd stažējas  Eiropas Kosmosa aģentūras pētniecības centrā Nīderlandē.

5. decembris, 2011 plkst. 16:48