Finansējums akadēmiskai un zinātniskai sadarbībai ar Vāciju

3. novembris, 2008
Baltijas – Vācijas Augstskolu birojs apvieno dažādas institūcijas, iniciatīvas un projektus augstskolu sadarbības un akadēmiskās apmaiņas jomā starp Vāciju un Baltijas valstīm. Birojs darbojas kā informācijas un sadarbības vieta akadēmiskajai sadarbībai starp Latviju, Igauniju, Lietuvu un Vāciju bilateriālās un Eiropas mobilitātes un pētniecības veicināšanas programmās.

Līdz šim Biroja darbībā ir iesaistījušās šādas institūcijas un ilgtermiņa projekti:
•DAAD Informācijas centrs
•Meklenburgas – Priekšpomerānijas kontaktbirojs
•Vācu tiesību zinātnes centrs
•Ģemānistikas Institūtu sadarbība starp Latvijas Universitāti un Freiburgas Universitāti.

Baltijas – Vācijas Augstskolu birojs piedāvā Latvijas, Lietuvas un Igaunijas studentiem, zinātniekiem un visiem interesentiem dažāda veida izglītojošus pasākumus par aktuālām tēmām, kuras saistītas ar Vāciju un Eiropas Savienības integrāciju. Tā ir arī tikšanās vieta zinātniekiem, politikā un ekonomikā iesaistītajām personām no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas un Vācijas, lai informētu plašāku sabiedrību un diskutētu par tēmām, kuras saistītas ar Vāciju un Eiropas Savienību.
 Pieteikums latviešu valodā
Pieteikums vācu valodā Pieteikums vācu valodā

Pieteikumi jāiesniedz līdz 2008. gada 12. novembrim Baltijas – Vācijas Augstskolu birojā:
Baltijas – Vācijas Augstskolu birojs
Brīvības bulv. 32, Rīga, LV-1050, Latvija

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties pa e – pastu vai telefoniski ar biroja vadītāju Ievu Pranku, tālrunis: 672 860 33; e – pasta adrese:

3. novembris, 2008 plkst. 11:02