«Frisbija pavasaris Rīgā» jau nedēļas nogalē

24. maijs, 2011

Šo sestdien un svētdien, 28. un 29. maijā, Rīgas Tehniskās universitātes stadionā Rīgā, Daugavgrīvas ielā 56a, notiks frisbijam veltīts pasākums «Frisbija pavasaris Rīgā 2011», kurā aicināts piedalīties ikviens interesents.

Sestdien, 28. maijā, interesenti aicināti pievienoties rīta treniņam, kas sāksies plkst. 10.30. Treniņa laikā būs iespēja iepazīt frisbija elementus un būtību. Dienas turpinājumā varēs vērot Latvijas izlašu pārbaudes spēles, kā arī piedalīties dažādās frisbija aktivitātēs. Dienas noslēgumā plkst. 15.30 notiks cepures turnīrs, kur komandas tiks veidotas pēc nejaušības principa, tādējādi ļaujot jaunajiem interesentiem izjust spēles garšu kopā ar pieredzējušiem frisbijistiem.

Svētdien, 29. maijā, notiks Rīgas atklātais frisbija mix turnīrs, kurā piedalīsies komandas no Rīgas, Salaspils, Ogres, Ventspils un Valmieras.

Pirms divām nedēļām, 15. maijā, Valmieras frisbija dienās Salaspils komanda bija pārāka par Rīgas vienību «Zebesti». Vai šoreiz rīdziniekiem izdosies revanšēties? Vai arī redzēsim jaunas uzlecošās frisbija zvaigznes?

Vairāk informācijas par pasākumu «Frisbija pavasaris Rīgā 2011» var atrast frisbija kluba «Ultimate Decision» mājaslapā.

Pasākumu organizē frisbija klubs «Ultimate Decision» sadarbībā ar Latvijas Frisbija federāciju un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

RTU Informācijas centrs

24. maijs, 2011 plkst. 16:02