Gaida priekšlikumus sadarbībai izglītības jomā ar Austrāliju, Japānu un Koreju

19. jūnijs, 2009

Līdz 15. septembrim var iesniegt priekšlikumus ICI (Industrialised Countries Instrument) sadarbības programmai izglītībā «Sadarbība augstākās izglītības un apmācības jomā starp ES un Austrāliju, Japānu un Korejas Republiku».

19.06.2009.

Vispārējais uzaicinājuma mērķis ir veicināt savstarpējo izpratini starp ES dalībvalstīm un partnervalstu iedzīvotājiem, tostarp pilnveidot zināšanas par minēto valstu valodām, kultūru un iestādēm, kā arī uzlabot augstākās izglītības, profesionālās izglītības un apmācības kvalitāti, sekmējot līdzsvarotu sadarbību starp augstākās izglītības un profesionālās apmācības iestādēm Eiropā un dalībvalstīs.

Pieprasījumus finansējuma saņemšanai var iesniegt augstākās mācību iestādes un profesionālās sagatavošanas un mācību iestādes, kā arī augstākās izglītības un/vai profesionālās sagatavošanas un apmācības iestāžu konsorciji,

Atbalstīti tiek kopīgi mobilitātes projekti, kuros likts uzsvars uz studentu un mācībspēku apmaiņu un kopīgu mācību plānu un studiju programmu izveidi.

Projektā jābūt iesaistītām vismaz trīs dažādām Eiropas Savienības dalībvalstīm un divām partnervalstīm.

Projekta ilgums – trīs gadi. Tas jāsāk laikā starp 2009. gada 1. novembri un 2009. gada 31. decembri un jāpabeidz līdz 2012. gada 31. oktobrim.

Pieteikumi jāiesniedz gan ES (aģentūrai), gan projektu īstenošanas iestādēm Austrālijā (Austrālijas izglītības departamentam –DEEWR), Japānā (Japānas Studentu pakalpojumu organizācijai – JASSO) un Korejas Republikā (Izglītības, zinātnes un tehnoloģijas universitātei – MEST).

Uzaicinājuma pilns teksts un pieteikuma veidlapas atrodamas tīmekļa vietnē: http://eacea.ec.europa.eu/extcoop/ici-ecp/index_en.htm.

RTU Informācijas centrs

19. jūnijs, 2009 plkst. 18:01