«Arcus Elektronika» RTU dzimšanas dienā dāvina mācību līdzekļu komplektu

14. oktobris, 2009

Sveicot Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) 147. gadadienā, ceturtdien, 15. oktobrī, uzņēmums «Arcus Elektronika» RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātei (EEF) dāvanā pasniedza mācību līdzekļu komplektu.

15.10.2009.  Skatīt galeriju

arcuselectronics_davinajums.jpg

Dāvinājuma komplektā ietilpst vadības programmatūra «TELEMIX VENTA» un reālas sadales tīklu apakšstacijas iekārtu makets «MAKDEM-01K01».Komplekts studentiem sniegs iespēju veikt un analizēt vadības procesusreālā laikā un apgūt industriālos datu pārraides protokolus.
Dāvinājums paredzēts RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātesIndustriālās elektronikas un elektrotehnikas institūta studentuvajadzībām. Apgūstot studiju vielu, dāvinājumu galvenokārt izmantosprogrammas «Elektrotehnoloģiju datorvadība» studenti, kā arī programmas«Enerģētika un elektrotehnika» studenti.
Vadības programmatūra «TELEMIX VENTA» ir uzņēmuma «Arcus Elektronika» jaunākais produkts: tā ir SCADA (Supervisuory Control And Data Acquisition)klases programmatūra, kura izmantojama, nodrošinot ļoti plašu procesuspektru elektroenerģētikā, ūdens apgādē, naftas un gāzes industrijā,rūpnieciskajā automatizācijā.

Rīgas Tehniskā universitātes Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts un uzņēmums «Arcus Elektronika» ir ilggadēji sadarbības partneri. «Guvums un devums ir abpusējs,» atzīst SIA «Arcus Elektronika» valdes priekšsēdētājs Vitālijs Aišpurs. «Uzņēmums «ArcusElektronika» topošajiem speciālistiem dod iespēju nostiprināt studijuprocesā gūtās teorētiskās zināšanas, veicot praktiskus pētījumus, uniesaistīties reālu iekārtu izstrādē, bet pēc studiju procesa varpieņemt darbā labi sagatavotus jaunos speciālistus. Jo plašākas būsjauno inženieru un pētnieku zināšanas savā nozarē, jo augstākavarbūtība, ka tiks radīti inovatīvi produkti – iekārtas unprogrammatūras rūpniecībai.»

RTU Informācijas centrs

14. oktobris, 2009 plkst. 14:02