EESTEC aicina izbaudīt studenta dzīvi!

15. maijs, 2013

15.05.2013.{RTUSOCICONS}

Eiropaselektrozinātņu un datorzinātņu studentu asociācija EESTEC (Electrical Engineering STudents European assoCiation) ir starptautiska, nevalstiska, bezpeļņas organizācija, kas apvieno studentus no tādām radniecīgām nozarēm kā enerģētika, elektrotehnika, elektronika, telekomunikācija, informācijas tehnoloģijas un datorzinātne.

EESTECmērķis ir attīstīt inženierzinātņu studentu praktiskās zināšanas un saskarsmes prasmes, veicināt un izveidot starptautiskus kontaktus un sadarbību, kā arī realizēt ideju un pieredzes apmaiņu starp elektrozinātņu un datorzinātnes studentiem. Organizācijas aktivitātes balstās uz prasmēm, entuziasmu, atklātumu un biedru brīvprātīgu darbību.Asociācija nodarbojas ar biedru profesionālās izaugsmes attīstību un tehnisko zināšanu uzlabošanu.

Pašlaik organizācija ir pārstāvēta 30 Eiropas valstīs un 53 universitātes.

Iegūsti:Rīgas studentu dalība EESTEC darbībā dod mūsu studentiem iespēju apmeklēt visu citu vietējo komiteju rīkotos seminārus, kas notiek nepārtraukti visā Eiropā un ir vērsti uz tehnisko zināšanu papildināšanuelektrotehnikā, elektronikā, telekomunikācijās, datorzinātnē un tādu sociālo prasmju iegūšanu kā līdera spējas, komandas darbs, prezentācijasprasmes u. c.

EESTEC savus pasākumus iedala:

• Semināri (workshops);

• Apmaiņas (exchanges);

• Semināri ar priekšzināšanām (advanced skills workshops).

Izvēliessavu pasākumu un piesakies! Visas uzturēšanās, ēdināšanas un sabiedriskā transporta izmaksas sedz organizatori – Tev tikai jātiek uz turieni un atpakaļ.

Nestāvi malā – izmanto savas iespējas ceļot, mācīties un baudīt! Ja esi ieinteresēts un apsver iespēju doties uz EESTEC pasākumu par drīzumā notiekošajiem vari uzzināt EESTEC International mājaslapā un, ja pavisam droši zini, kurš pasākums ir tieši Tev, nekavējies, bet dari mums to zināmu uz e-pasta adresi un mēs paskaidrosimvairāk. Noteikti nekautrējies šo adresi izmantot arī jebkādiem sev interesējošiem jautājumiem par EESTEC.

Varbūt vēl neesi gatavs nekur braukt, bet labprāt iepazītos ar studentiem, kas apmeklē Rīgu vai noskaidrotu kaut ko par EESTEC garu caur mūsu pašu vietējiem studentiem, kas zinās Tev vairāk pastāstīt un parādīt, tad pieskrien ciemos – mēs tiekamies katru ceturtdienu 18.15 (vietu var precizēt pa e-pastu).

15. maijs, 2013 plkst. 10:16