Iepazīstina ar paveiktajiem būvdarbiem studentu dienesta viesnīcās Ķīpsalā

8. decembris, 2012

5. decembrī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības fakultātē (BF) notika seminārs «Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu kopums RTU studentu dienesta viesnīcās Rīgā, Āzenes ielā 22; 22a», saistībā ar līgumu Nr. KPFI-3/14, kura laikā pilnsabiedrības «Piegādātāju sabiedrības RBSSKALS & RBSSKALS Būvvadība» projektu vadītājs Jānis Lāčaunieks iepazīstināja studentus ar paveiktajiem darbiem studentu dienesta viesnīcās.

RTU dienesta viesnīcās Āzenes ielā 22 un 22a ir īstenots projekts «Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu kopums Rīgas Tehniskās universitātes studentu dienesta viesnīcās Rīgā, Āzenes ielā 22; 22a».

Būvdarbus dienesta viesnīcās veica pilnsabiedrības «Piegādātāju sabiedrības RBSSKALS & RBSSKALS Būvvadība».

Finansējumstiek nodrošināts no Klimatu pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI). Projekta kopējās izmaksas 2320688 LVL, t. sk. KPFI finansējums – 1000000LVL; RTU līdzfinansējums – 1320688 LVL.

Projekta mērķi ir oglekļadioksīda emisiju samazināšana, samazinot siltumenerģijas un apgaismojuma elektroenerģijas patēriņu dienesta viesnīcu ēkās, kā arī paaugstināt šo ēku energoefektivitāti. Plānotais energoefektivitātes rādītājs - siltumenerģijas patēriņš apkurei gadā 47kWh/m2 un plānotais CO2 emisiju samazinājuma efektivitātes rādītājs – 0.58 kg CO2/Ls.

8. decembris, 2012 plkst. 0:00