Erasmus projekts PRAXIS Rīgā

13. marts, 2013

2013. gada 21. un 22. martā, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) norisināsies Erasmus Network projekta PRAXIS sanāksme, un tā noris vienlaicīgi ar RTU Karjeras dienu.

Projekta pilnais nosaukums ir «Eiropas centrs studentu projektu/prakšu izcilībai». Projekta mērķis ir izveidot Eiropas mēroga sadarbības tīklu un portālu, kurā studentiem būtu atrodamas projektu/prakšu vietas, kā arī kursi praksei nepieciešamo zināšanu un prasmju apguvei. Portālā uzņēmumi varēs ievietot piedāvājumus prakses vietām un projektiem.

Rīgā ieradīsies pārstāvji no vairāk kā 50 projekta partneru organizācijām no visām Eiropas Savienības dalībvalstīm. Projektā piedalās arī partneri no Krievijas, Ukrainas, Turcijas un pat Tanzānijas. Pārstāvētas ir ne tikai universitātes un augstskolas, bet arī citas ar projektiem un praksēm saistītas profesionālās apvienības un organizācijas. Sanāksmes dalībnieki apvienosies darba grupās, lai apspriestu sasniegtos rezultātus un izvirzītu uzdevumus nākošajam darba etapam.

Līdz šim jau notikušas trīs projekta sanāksmes – Porto (Portugāle) 2011. gada novembrī, Turku (Somija) 2012. gada maijā un Vroclavā (Polija) 2012. gada septembrī. Vroclavā norisinājās arī pirmā projekta konference, kurā ikviens interesents varēja iegūt informāciju par augstākās izglītības nozari, ietverot jautājumus par prakšu un projektu nozīmīgumu.

PRAXIS projekts tiks pārstāvēts arī RTU Karjeras dienā 2013, kuras laikā studentiem būs iespējams iepazīties ar dažādu nozaru labākajiem un spēcīgākajiem uzņēmumiem, gūt tiešu kontaktu ar potenciālajiem prakses vietu un darba devējiem, kā arī apmeklēt vairākus izglītojošus seminārus. RTU Karjeras dienas ir lielākais universitāšu rīkotais profesionālās orientācijas pasākums Latvijā un ik gadu piesaista tūkstošiem studentu.

Vairāk par projektu lasiet mājaslapā www.praxisnetwork.eu.

Papildu informācija:
Una Vorma,
RTU Karjeras centra vadītāja
E-pasts:

Ilmārs Slaidiņš,
RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes profesors
E-pasts:

Šo projektu finansiāli atbalsta Eiropas Komisija.
Šis materiāls atspoguļo tikai tā autora viedokli un Eiropas Komisija neuzņemas nekādu atbildību par šeit atspoguļoto informāciju un jebkādu tās izmantošanu.

13. marts, 2013 plkst. 10:39