IEVF un BF studenti svin uzvaras sporta spēlēs un Rektora kausa izcīņas kopvērtējumā

14. maijs, 2012

Sestdien, 12. maijā, Klapkalnciemā, RTU sporta un atpūtas bāzē «Ronīši» noslēdzās Rektora kausa izcīņas pēdējais posms – Sporta diena. Visas dienas garumā fakultātes sacentās dažādās disciplīnās: kapteiņu sacensībās, basketbola soda metienos, basketbolā volejbolā, futbolā (pludmalē), šautriņu mešanā, galda tenisā, tautas bumbā un stafetē.

Šogad īpaši sīva cīņa izvērtās starp Inženierekonomikas un vadības (IEVF) un Būvniecības fakultāšu (BF) basketbolistiem. Abas fakultātes īpaši izcēlās ar azartu un ļoti spēcīgu cīņas garu. Pēc smagas spēles BF studentiem tomēr nācās piekāpās IEVF spēlētājiem, dodot iespēju ekonomistiem pakāpties krietni uz augšu kopvērtējuma tabulā. Izspēlējot basketbolu, sacensības spraigi turpinājās tautas bumbā meitenēm, kur uzvaras laurus plūca Arhitektūras un pilsētplānošanas/Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte (APF/MLĶF) apvienotā komanda, atstājot IEVF otrajā un BF trešajā vietā.

Pēc garās un nogurdinošās dienas sporta spēles noslēdzās ar neprognozējamāko disciplīnu – stafeti, kurā komandu likteņus izšķīra tikai pāris sekundes.

Dienas beigās sporta dienas kopvērtējumā fakultātes ierindojās šādi: 1. vieta – IEVF; 2. vieta – BF; 3. vieta – DITF; 4. vieta –  EEF; 5. vieta – TMF; 6. vieta – APF/MLĶF. ETF – uz Sporta dienas sacensībām neieradās.

Apsveicam IEVF ar uzvaru Sporta spēlēs!

REKTORA KAUSA IZCĪŅAS KOPVĒRTĒJUMS REKTORA KAUSA IZCĪŅAS KOPVĒRTĒJUMS (13  sporta veidos studenti cīnījās visa gada garumā).

Kopvērtējumā saskaitot  visa gada garumā krātās uzvaras un zaudējumus, par šā gada Rektora kausa īpašniekiem kļuva BF (69 punkti). 2. vietā ierondojās IEVF (65); 3. – TMF (55,5); 4. – EEF (53); 5. – DITF (45,5); 6. un 7. vieta tika dalīta starp APF/MLĶF un ETF (34).

Apsveicam BF dekānu un studentus, kuri visa gada garumā pierādīja, ka ir visstiprākie, veiklākie un ātrākie šogad, izcīnot Rektora kausu.

RTU Sporta klubs

14. maijs, 2012 plkst. 12:08