«G4S Latvia» piešķirs stipendiju RTU ETF studentam

19. maijs, 2009

«Jau vairākus gadus jauniešu izvēle par labu inženierzinātnes studijām ir bijusi mazāka, salīdzinot ar sociālajiem un humanitārajiem virzieniem. Tomēr vēlos uzsvērt, ka pieprasījums pēc augsti kvalificētiem inženieriem joprojām ir augsts, un šo speciālistu perspektīvas, neskatoties uz spriedzi darba tirgū, ir vērtējamas kā labas. Varu minēt, ka AS «G4S Latvia» dažādas sarežģītības projektu realizācijā nodarbināti ap 40 inženieru, un nepieciešamība pēc profesionāļiem ar šīm zināšanām būs arī nākotnē,» informē Ilze Jermacāne, AS «G4S Latvia» Mārketinga un sabiedrisko attiecību dienesta vadītāja.

19.05.2009.

Lai motivētu jauniešus apgūt inženiera profesiju, Latvijā vadošā drošības risinājumu kompānija AS «G4S Latvia» piešķirs mācību gada finansējumu vienam no Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) studentiem.

Šis ir pirmais gads, kad AS «G4S Latvia» sadarbībā ar nodibinājumu RTU Attīstības fonds piešķir stipendiju kādam no RTU ETF akadēmiskā maģistra vai otrā līmeņa profesionālās studiju programmas «Elektronika» 1. kursa studentam, finansējot studentam mēneša mācību stipendiju. Finansēšanas laiks ir desmit mēneši viena akadēmiskā gada laikā – no septembra līdz jūnijam, sākot ar 2009./2010. mācību gadu.

Lai noteiktu studentu, kuram tiks piešķirta AS «G4S Latvia» stipendija, sadarbojoties visām iesaistītajām pusēm – «G4S Latvia», Rīgas Tehniskajai universitātei un nodibinājumam RTU Attīstības fonds, ir izstrādāts nolikums, kurā izskaidroti vērtēšanas kritēriji studentu kompetences novērtējumam, tostarp iniciatīva, komandas darbs, pārmaiņu vadība un sasniegumi.

Papildus iespējai saņemt mācību stipendiju, uzņēmums ikvienu interesentu aicina izmantot arī prakses iespējas drošības pakalpojumu kompānijā «G4S Latvia», norādot, ka praktikantiem ir iespēja iegūt pastāvīgu darbu «G4S Latvia». No jaunā darbinieka uzņēmums sagaida labas zināšanas par savu profesiju, tā darba īpatnībām un ieinteresētību mācīties.

AS «G4S Latvia» ir vadošā drošības risinājumu kompānija Latvijā, kas nodarbina vairāk nekā 1500 darbinieku. «G4S» ir pasaulē lielākās drošības risinājumu kompānijas «Group 4 Seruricor» grupas uzņēmums Latvijā. Šobrīd «Group 4 Seruricor» darbojas vairāk nekā 110 valstīs, nodarbināto skaitam pārsniedzot 560 000 cilvēku.
AS «G4S Latvia» sniedz drošības pakalpojumus vairāk nekā 15 000 fiziskām un juridiskām personām Latvijā.

RTU Informācijas centrs

Raksta pielikumi