«RTU/Inspecta» divas uzvaras, panākums arī volejbolistiem

22. oktobris, 2013
.
.
.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sporta dzīve bija notikumiem bagāta: «RTU/Inspecta» izcīnīja kārtējās divas uzvaras Latvijas Florbola čempionātā, pie panākuma tika arī SK RTU Latvijas Nacionālās līgas spēlē volejbolā.

Piektdien, 18. oktobrī, Ķekavas sporta klubā «RTU/Inspecta» florbolisti ar rezultātu 8:4 uzveica FBK «Ķekava» komandu. Pirmajā periodā iniciatīva piederēja Ķekavas florbolistiem, kas vainagojās vārtu guvumā 15 sekundes pirms došanās atpūtā – 0:1. Otrajā periodā kā pirmais numurs spēlēja jau RTU florbolisti, gūstot četrus bezatbildes vārtus, un pirms pēdējā spēles cēliena jau atradās pārliecinošā vadībā – 4:1.

Pēdējā periodā RTU turpināja demonstrēt savu pārākumu, un spēle noslēdzās ar rezultātu 8:4, pārtraucot FBK «Ķekava» četru uzvaru sēriju. Par labāko spēlētāju RTU komandā tika atzīts divu vārtu autors Kārlis Bulāns, tikpat vārtus guva arī Toms Rutkis un Jānis Jansons.

Svētdien, 20. oktobrī, RTU florbolisti aizvadīja nākamo maču pret FK «Ķekavas Bulldogs» komandu, uzvarot ar rezultātu 13:1. Spēles 23. minūtē RTU florbolisti jau atradās vadībā ar 6:0, kad arī pretiniekiem beidzot izdevās precīzs metiens. Kā vēlāk izrādījās, tie bija Ķekavas komandas goda vārti – RTU līdz spēles beigām guva vēl septiņus vārtus un svinēja uzvaru ar rezultātu 13:1.

RTU komandā rezultatīvākais spēlētājs ar 5 gūtiem punktiem (3 vārti un 2 rezultatīvas piespēles) bija Henrijs Uzraugs, pa 3 punktiem (2 vārti un piespēle) guva Toms Rutkis un Miķelis Dravnieks, savukārt par labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Viesturs Kikors, kurš atvairīja 18 no 19 pretinieku metieniem.

Sestdien, 19. oktobrī, Aizkraukles novada ģimnāzijā SK RTU volejbolisti piecu setu spraigā mačā ar rezultātu 3:2 uzvarēja VK «Aizkraukle». Savukārt piektdien, 18. oktobrī, «Latvenergo» sporta zālē Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas (LBL3) spēlē RTU ar rezultātu 84:88 atzina Bauskas BJSS pārākumu.