«Skrivanek Baltic» sadarbībā ar Latvijas augstskolām meklē labāko 2013. gada jauno tulkotāju

30. oktobris, 2013

Jau sesto gadu «Skrivanek Baltic» izsludina konkursu augstskolu studentiem «Labākais jaunais tulkotājs 2013», lai veicinātu studentu interesi par darbu tulkotāja profesijā.

Šogad tas norit sadarbībā ar sešām Latvijas augstskolām – Daugavpils Universitāti, Ekonomikas un kultūras augstskolu, Latvijas Kultūras akadēmiju, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Universitāti un Ventspils Augstskolu. Konkurss norit divās atlases kārtās, kurās studenti aicināti tulkot tekstus no angļu, franču un vācu valodas latviešu valodā.

Konkursa «Labākais jaunais tulkotājs 2013» uzvarētājs balvā saņems iespēju gadu bez maksas apgūt izvēlēto svešvalodu, izmantojot «Skrivanek Baltic» e-mācību programmu.

Iesūtot konkursa pirmās kārtas darbu, obligāti jānorādainformācija par autoru: vārds, uzvārds, pilsēta, e-pasts, tālruņa numurs, augstskolas un fakultātes nosaukums, studiju programma, kurss unvaloda. Darbs jāiesniedz elektroniski līdz 2013. gada 6. novembrim, sūtot uz e-pastu .

Papildu informācija par konkursu, kā arī konkursa teksti ir pieejami «Skrivanek Baltic» mājaslapā.

Lietišķās valodniecības institūts

30. oktobris, 2013 plkst. 9:36