Itālijas pilsēta Trieste ierodas uz…

25. oktobris, 2012

...pirmo rokasspiedienu jeb semināru, kurā klātesošie tiek iepazīstināti ar Eiropas Brīvprātīgo darbu (EBD), Europe Direct Trieste – Comune di Trieste (EUD – CDT) ofisu un Triestes pilsētas sejas pantiem fotogrāfijās, kas caurvītas ar dažāda veida pieredzēm un stāstiem.

RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamenta (SSAD) projektu vadītājs Ēriks Badamšins, kurš šobrīd strādā EUD – CDT birojā Eiropas brīvprātīgā statusā, pasākuma pirmajā daļā informēja, kas ir EBD, kur meklēt informāciju par projektiem, kādi dokumenti nepieciešami, lai pieteiktos EBD projektā, kā arī dalījās savāun citu brīvprātīgo pieredzē, kā ar motivācijas vēstules palīdzību iepatikties nākamajai uzņēmējorganizācijai.

Semināra otrajā daļā klātesošie tika tuvāk iepazīstināti ar EUD – CDT biroju un tā darbības virzieniem, par Eiropas brīvprātīgo lomu organizācijas darbībā un sadzīves apstākļiem. Noslēdzošajā daļā apmeklētāji fotogrāfiju pavadībā tika ievesti Triestes pilsētā. Kā atzina klātesošie, Trieste ir pilsēta,kas uzrunā un iedvesmo.

EUD – CDT biroja atbildīgais Andrea Bruneti (Andrea Brunetti) neslēpa sajūsmu, ka šāds seminārs notika tik zīmīgā laikā, kad RTU dzīvo 150 gadu jubilejas noskaņās: «Vēlos jūs visus sveikt Rīgas Tehniskās universitātes 150 gadu jubilejā. Šā gada februārīmēs uzņēmām pirmos Eiropas brīvprātīgos, kas ir neaizmirstama pieredze.Mēs esam lepni, ka Ērikam, strādājot mūsu birojā, ir iespēja virzīt EBDideju RTU studentu vidū. EBD ir lieliska iespēja, kas sniedz unikālu unneaizmirstamu pieredzi brīvprātīgā darbā ar vietējo sabiedrību, iemācīties jaunu valodu, izbaudīt citu kultūru un iegūt jaunus draugus.»

RTU Informācijas centrs

25. oktobris, 2012 plkst. 13:53