Izcilākie IT studenti saņem Exigen Services Latvia stipendijas

1. oktobris, 2013

Informācijas tehnoloģiju uzņēmums Exigen Services Latvia sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fondu konkursa kārtībā ir piešķīris ikgadējās stipendijas pieciem informācijas tehnoloģiju (IT) jomas studentiem.

Stipendijas, kuru mērķis ir atbalstīt daudzsološākos topošos IT speciālistus, ir piešķirtas Annai Boguševicai no Rīgas Tehniskās universitātes, Kristapam Folkmanim no Latvijas Universitātes, Zanei Āriņai no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Natālijai Paršinai no Transporta un sakaru institūta un Agatei Ambultei no Liepājas Universitātes.

«Esam apņēmušies turpināt pērn uzsākto tradīciju ik gadu piešķirt stipendijas perspektīvākajiem IT studentiem, lai tās kalpo kā katalizators viņu izaugsmei, kā arī iedvesmo arvien vairāk jauniešu pievērsties informācijas tehnoloģiju jomai. Stipendiju konkurss pierāda, ka Latvijā ir daudzi talantīgi jaunieši, kuri savu profesionālās izaugsmes ceļu saista ar informācijas tehnoloģiju nozari. Vēlamies apliecināt, ka mēs patiesi novērtējam viņu motivāciju un izcilās sekmes, un tas noteikti palīdzēs viņiem turpmākajā karjerā,» stāsta Exigen Services Latvia valdes priekšsēdētājs Ivars Puksts.

Šogad stipendijām saņemti 50 pieteikumi, un visaktīvākie bijuši studenti no Liepājas Universitātes. Konkursa kārtībā piešķirtas piecas stipendijas 1000 LVL vērtībā, kas tiek izmaksātas pakāpeniski 10 mēnešu laikā no 2013. gada septembra līdz 2014. gada jūnijam. Stipendijām konkursa kārtībā varēja pieteikties studenti no piecām Latvijas augstskolām, savukārt lēmumu par stipendiju saņēmējiem, vadoties pēc pretendentu sekmēm un motivācijas vēstulēm, pieņēma pārstāvji no attiecīgajām augstākās izglītības iestādēm, RTU Attīstības fonda un uzņēmuma Exigen Services Latvia.

Stipendiju konkursā piedalījās Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģiju fakultātes, Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Informācijas tehnoloģiju fakultātes, Transporta un sakaru institūta Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultātes un Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes Informācijas tehnoloģiju studiju programmas bakalaura līmeņa 2.–4. kursa studenti, kā arī maģistrantūras studenti.

www.exigenservices.lv

1. oktobris, 2013 plkst. 14:14