Jaunos start-up uzņēmumus aicina pieteikties biznesa izaugsmes atbalsta programmai

21. septembris, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina fabrika līdz 30. septembrim aicina agrīnās stadijas start-up uzņēmumus, kas ir ne vecāki par trim gadiem, pieteikties vienīgajai Eiropas Savienības (ES) straujas biznesa izaugsmes un uzņēmuma vērtības kāpināšanas programmai «Climate-KIC Accelerator».

Tās mērķis ir atbalstīt iniciatīvas klimata pārmaiņu ietekmes mazināšanai un «tīro» tehnoloģiju komercializāciju.

Lai pieteiktos programmai, līdz 30. septembrim start-up komandai jāaizpilda pieteikums, kas kopā ar komandas dalībnieku CV «Europass CV» formā un uzņēmuma reģistrācijas dokumentiem, ja uzņēmums ir reģistrēts, «.pdf» formātā jānosūta RTU Dizaina fabrikas projektu vadītājai Lienei Rubina Programma ilgst no 10. oktobra līdz 29. novembrim, kuras laikā notiks arī 2 nometnes un projektu prezentēšana noslēgumā.

Piedaloties programmā, dalībniekiem būs iespēja saņemt apmācību ekspertu vadītās darba grupās strauja biznesa izaugsmes veicināšanai, piekļuvi «Climate-KIC Accelerator» partneru kontaktiem, iespēju prezentēt savu start-up ideju ES un līdzfinansējumu līdz pat 15 000 EUR.

Katru gadu «Climate-KIC Accelerator» atbalsta vairāk nekā 150 agrīnās stadijas uzņēmumus visā Eiropā, turklāt ik gadu šim skaitlim ir tendence pieaugt.

Papildu informāciju par programmu iespējams iegūt, apskatot oficiālo mājaslapu. Papildu jautājumus var uzdot, rakstot Lienei Rubinai .

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

21. septembris, 2016 plkst. 16:04