Kausa izcīņa studentu komandām futbolā

13. septembris, 2012

2012. gada 15. septembrī RTU FC mākslīgā seguma futbola laukumā, Rīgā, Pārdaugavā, Daugavgrīvas ielā 56a, Rīgas Futbola federācija (RFF), sadarbībā ar Latvijas augstskolām, pirmo reizi organizē RFF kausa izcīņu minifutbolā (8x8) studentu komandām. Turnīrā ir aicinātas piedalīties augstskolu komandas, lai savā starpā noskaidrotu labāko vienību minifutbolā.

Kausa izcīņā piedalīsies arī Rīgas Tehniskās universitātes komanda šādā sastāvā: V. Afoničevs, A. Aleksandrovs, M. Cigankovs, N. Ivanāns, A. Ivanovs, E. Keišs, R. Pastars, M. Poļevojs, A. Saikovskis, V. Smirnovs, M. Tarasovs, D. Telešs, M. Tumanovs. Mūsējie startēs B grupā, kur sacentīsies ar Latvijas Jūras akadēmijas, Latvijas Universitātes un Ventspils Augstskolas sportistiem.

Vairāk informācijas.

RTU Informācijas centrs