Klajā nācis RTU augstākā līmeņa studiju buklets

29. janvāris, 2016

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) izdevusi augstākā līmeņa studiju bukletu, kas informē par studiju iespējām 2016.–2017. gadā. Buklets izdots tikai elektroniskā formā un ar to var iepazīties RTU mājas lapā.

Bukletā ikviens studētgribētājs varēs atrast informāciju par visām augstākā līmeņa studiju programmām, kuras iespējams apgūt deviņās RTU fakultātēs, BALTECH studiju centrā un Rīgas Biznesa skolā. Tāpat buklets sniedz informāciju par zinātni un pētniecību, Zinātnisko bibliotēku, Doktorantūras skolu, Karjeras centru, Studentu parlamentu, stipendijām, studiju kredītiem, pētniecību ārvalstīs un programmas «Erasmus+» iespējām.

Buklets arī iepazīstina ar RTU Dizaina fabriku, dienesta viesnīcām, daudzveidīgajām mākslinieciskās pašdarbības un sporta iespējām, Absolventu asociāciju, bērnu spēļu istabu «Lācītis Integrālis».

Augstākā līmeņa studiju bukletu iespējams lasīt šeit.

Līdzīgu bukletu RTU ir izdevusi arī par pamatstudijām. To iespējams aplūkot šeit.

RTU Komunikācijas nodaļa

29. janvāris, 2016 plkst. 14:44