Konkursa «Mis un Misters RTU» finālisti apmācīs Latvijas seniorus Swedbank internetbankas lietošanā

23. janvāris, 2013

24. janvārī konkursa «Mis un Misters RTU 2013» finālisti sadarbībā ar Swedbank piedalīsies senioru apmācībā.

Mērķis šīm apmācībām ir iemācīt senioriem darboties interneta vidē, lietojot internetbanku, lai arī seniori varētu rēķinus apmaksāt mājās pie datora tādējādi atvieglojot savu ikdienu, ietaupot laiku, mazāk dodoties uz filiālēm. Apmācību ideja paredz saprast arī to, ka elektroniskā vide ir droša un tajā strādāt ir ātrāk, lētāk un izdevīgāk. Pirms darba ar senioriem, konkursa finālisti jau 18. janvārī apmeklēja apmācības kursu Swedbank galvenajā ēkā Ķīpsalā.

Apmācībās Swedbank pārtāve Liene Gasiņa vadīja ievadlekciju par publisko runu un to, kā uzstāties publikas priekšā. Finālisti guva lieliskas atziņas, kas viņiem palīdzēs ne tikai šajā projektā, bet arī nākotnē. Turpinājumā Līga Krievāne-Kalniņa, kura ikdienā darbojas ar senioru apmācībām Swedbank, iepazīstināja ar apmācības specifiku, kā arī novadīja senioru apmācības simulāciju, kura izvērtās gana jautra, ņemot vērā, ka tika simulēti tie jautājumi, kas varētu rasties senioriem. Gan Swedbank pārstāvji, gan finālisti pēc apmācību dienas bija gandarīti par paveikto. Pasākuma organizatori cer, ka pēc šīs Swedbank dāvātās iespējas, kad RTU studenti būs iejutušies pasniedzēju lomās – gan finālisti, gan seniori būs guvuši vētīgu pieredzi turpmākajā ikdienas dzīvē.

RTU Studentu parlaments

23. janvāris, 2013 plkst. 16:50