Kvalitātes zīmogs RTU studiju programmai «Datorsistēmas»

4. jūnijs, 2012

Lietišķo datorsistēmu institūts ar lepnumu informē, ka kvalitātes zīmi apliecinošais sertifikāts studiju programmai «Datorsistēmas» pagarināts līdz 2016. gadam.

2011. gadā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes Lietišķo datorsistēmu institūts (DITF LDI) pieteica divas no realizējamām studiju programmām – akadēmiskā bakalaura un akadēmiskā maģistra programmas «Datorsistēmas» – Euro-Inf starptautiskai sertifikācijai. Tobrīd saņemtajā akreditācijas komisijas vērtējumā bija ieteikumi vairākām izmaiņām un sertifikāts tika piešķirts tikai uz vienugadu. Tāpēc šajā mācību gadā notika dažas izmaiņas, kā arī tika sagatavoti nepieciešamie dokumenti, lai pretendētu uz pilnu sertifikācijas laiku.

Euro-Inf bakalaura un maģistra līmeņa kvalitātes zīmogs norāda ne tikai uz izglītības iestādes tiekšanos pēc izcilas kvalitātes, bet arī studiju programmas satura atbilstību prasībām IT nozarē Eiropā un pasaulē. Euro-Inf kvalitātes zīmoga ieviešana ir nozīmīgs solis starpuniversitāšu sadarbībā. Nākot ar Euro-Inf apliecinātu bakalaura diplomu, citām augstskolām būs pārliecība, ka absolventam ir visas nepieciešamās zināšanas, lai turpinātu maģistra studijas.

LDI studiju programmas «Datorsistēmas» mērķis ir sagatavot speciālistus darbam ar dažādu sarežģītību programmatūras produktiem. Speciālistam jāspēj atrisināt tādi uzdevumi kā lielu un sarežģītu informācijas sistēmu, datubāzu un programmatūras sistēmu analīze, projektēšana un izstrāde. Mūsu sagatavotie speciālisti strādā ne tikai IT kompānijās, bet arī dažādos citos uzņēmumos izstrādājot, ieviešot un uzturot visdažādākās informācijas sistēmas. Turklāt, esam lepni, ka tieši šobrīd mūsu studiju programma «Datorsistēmas» ir visvairāk darba dēvēju ieteiktā  portālā prakse.lv.

DITF LDI

4. jūnijs, 2012 plkst. 16:04