Latvijas Futbola federācija dāvina RTU mākslīgo futbola laukuma segumu

8. marts, 2011

Otrdien, 8. martā, Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis un RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis noslēdza dāvinājuma līgumu, kas paredz, ka federācija dāvinās universitātei 110x75 metrus lielu mākslīgo futbola laukuma segumu, kas tiks ieklāts RTU stadionā, Rīgā, Daugavgrīvas ielā 56, un tiks izmantots RTU Futbola centra aktivitātēm.

Skatīt galeriju

lff-rtu_ligums_0020.jpgRTU stadionā jau vairākus gadus darbojas RTU Futbola centrs, kur tiekaudzināti Latvijas jaunie futbolisti, kuri vairumā gadījumu pēc vidusskolas absolvēšanas iestājas RTU.

Kā atzīst RTU Futbola centra prezidents un Latvijas Futbola federācijas valdes loceklis Juris Keišs, šis Latvijas Futbola federācijas dāvinājums sniegs neatsveramu ieguldījumu futbola turpmākajāattīstībā: «Mēs darīsim visu, lai jau tuvākajā nākotnē izveidotu RTU futbola komandu, kas varēs pārstāvēt RTU topošajā Latvijas studentu futbola līgā. Un mēs ļoti ceram, ka tas izdosies.»

Kā paredz dāvinājuma līguma nosacījumi, atbilstoša sporta laukuma nesošā pamatne mākslīgā seguma uzlikšanai RTU jāizveido līdz 1. Jūlijam.Ja visi apstākļi būs labvēlīgi, iespējams, RTU futbolisti jauno laukumuvarēs izmēģināt jau šovasar.

RTU dāvinājumā saņems EDEL Grass ražoto Edel Soccer Future DS 40 markas mākslīgo futbola laukuma segumu ar 20 mm elastisko slāni. Seguma izmērs būs 110x75 metri. Dāvinājuma aptuvenā vērtība pārsniedz 250 tūkstošus eiro.

Līdz ar šī dāvinājuma saņemšanu RTU apņemas veicināt augstskolu studentu, kā arī  skolas vecuma bērnu veselīgu dzīves veidu, iesaistot viņus dažādās sporta aktivitātēs, kā arī nodrošināt, lai laukums būtu lietošanas kārtībā un pieejams sporta aktivitātēm.

RTU Informācijas centrs

8. marts, 2011 plkst. 12:48