Latvijas kausa 1. posms svarbumbu celšanā

22. februāris, 2011
.
.
.

Šā gada 19. februārī Daugavpilī notika Latvijas kausa 1. posms svarbumbu celšanā divcīņas vingrinājumā, kur RTU komanda izcīnīja kopvērtējumā 1. vietu. Piedalījās astoņi sporta klubi. RTU komandu pārstāvēja astoņi atlēti.

Ļoti labu rezultātu uzrādīja RTU sportakluba dalībniece Iece Faulbauma (–58 kg), kas startēja otro reizi šāda veida sacensībās un spēja izcīnīt jau augsto otro vietu. Vīriešu kategorijā zeltu izcīnīja sporta meistari Andrejs Makuha (–68 kg) un Kaspars Kroičs (–85 kg). Rūdolfs Lubgans ierindojās otrajā vietā svara kategorijā +105 kg, savukārt Klāvs Ronis (–63 kg) un Maksims Ivanovs (+85 kg) izcīnīja bronzu.

Nākamās sacensības notiks 19. martā Viļānos garajā ciklā un RTU sporta bāzē Skolas ielā 11 šā gada 26. martā divcīņā.