LDz Gada balvu un SM Atzinības rakstu saņēmis ilggadējs RTU mācībspēks

16. novembris, 2010

Otrdien, 16. novembrī, svinīgā pasākumā LR Satiksmes ministrijas Atzinības rakstu un VAS «Latvijas dzelzceļš» (LDz) Gada balvu nominācijā «Par mūža darba devumu Latvijas dzelzceļa transportā» saņēma LDz Tehniskās vadības direkcijas Tehnoloģijas daļas vadītājs un ilggadējs Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) mācībspēks Toivo Lukonens (attēlā).

16.11.2010.

T. Lukonens ir sniedzis ievērojamu ieguldījumu dzelzceļa pārvadājumu tehnoloģisko procesu uzlabojuma jomā ne vien darbojoties praktiski un īstenojot Latvijas dzelzceļa attīstības projektus, bet arī akadēmiskajā jomā – sākot no 1990. gada, T.Lukonens ir bijis RTU Dzelzceļa Transportainstitūta mācībspēks, vadījis inženieru un maģistru diplomdarbus par dzelzceļa pārvadājumu tehnoloģijas tēmām.

16. novembrī un LR Satiksmes ministrijas Atzinības rakstu un LDz Gadabalvu nominācijā «Par pētījumiem Latvijas dzelzceļa transporta nozarē» saņēma arī LDz Attīstības direkcijas Attīstības plānošanas un projektu vadības daļas projektu vadītājs, RTU absolvents Iļja Korago, kurš ir RTUzinātnieku sadarbības partneris un pētījumu līdzautors (promocijas darbs «Dzelzceļa automātisko sistēmu funkcionālās drošības un drošuma paaugstināšanas metodes»).

«Ik gadu par godu valsts svētkiem apbalvojam savus labākos darbiniekus. Šī ir priecīga diena mums visiem – gan balvu saņēmējiem, gan apbalvotājiem. Mēs esam gandarīti par iespēju pateikties par labi padarītu darbu,» balvu pasniegšanas ceremonijā norādīja LDz prezidents Uģis Magonis.

Pasniedzot LR Satiksmes ministrijas Atzinības rakstus, arī satiksmes ministrs Uldis Augulis norādījis, ka tā ir ļoti laba tradīcija – ik gaduvalsts svētku priekšvakarā par labi padarītu darbu sumināt tos nozares patriotus, kuri paši un kuru darbs bijis dzinējspēks Latvijas dzelzceļa panākumiem.

LDz Gada balva ik augstākais apbalvojums, ko par īpašiem nopelniem ikgadu saņem  VAS «Latvijas dzelzceļš» darbinieki, informē LDz Sabiedrisko attiecību daļa.

RTU Informācijas centrs

16. novembris, 2010 plkst. 18:17