Maģistrantiem iespēja pieteikties ESF mērķstipendijām

6. jūnijs, 2014

RTU īsteno ESF projektus «Atbalsts RTU maģistra studiju programmu īstenošanai» ar vienošanās līguma Nr. 2009/0148/1DP/1.1.2.1.1./09/IPIA/VIAA/005 un «Atbalsts RTU maģistra studiju programmu īstenošanai II» ar vienošanās līguma Nr. 2011/0021/1DP/1.1.2.1.1/11/IPIA/VIAA/002, kuru ietvaros 2014./2015. studiju gadā prioritāro virzienu maģistra studiju programmās  studējošajiem konkursa kārtībā būs iespējams saņemt ESF atbalsta stipendiju, kuras apmērs EUR 426.86 mēnesī, pie nosacījuma, ka maģistrants apņemas iegūt maģistra grādu līdz 2015. gada 31. augustam, līdz ar to uz mērķstipendijas saņemšanu var pretendēt, tikai visi viengadīgo maģistra programmu studējošie un daudzgadīgo studiju programmu pēdējos kursos studējošie.

Lai pieteiktos ESF finansēto maģistrantu atbalsta mērķstipendiju saņemšanai, personām, kuras iesniedz dokumentus imatrikulācijai maģistrantūras pirmajā kursā, aizpildīts pieteikuma iesniegums ir jāiesniedz savas fakultātes lietvedībā, vai par uzņemšanu maģistrantūrā fakultātes atbildīgajai personai  līdz 2014. gada 9. jūlijam, pārējiem studējošajiem līdz semestra eksāmenu sesijas pēdējai darba dienai (20.06.2014).

Pasekojiet, lai Jūsu iesniegums tiktu piereģistrēts reģistrācijas žurnālā/lapā un atzīmēts iesniegšanas datums.

Brīdinām, ka mērķstipendiāts nevar vienlaikus saņemt atlīdzību darbības programmas «Cilvēkresursi un nodarbinātība» papildinājuma 1.1.1.2. aktivitātes «Cilvēkresursu piesaiste zinātnei» projektu ietvaros, darbības programmas «Uzņēmējdarbība un inovācijas» papildinājuma 2.1.1.1. aktivitātes «Atbalsts zinātnei un pētniecībai» 2.1.2.1.1. apakšaktivitātes «Kompetences centri» un 2.1.2.2.1. apakšaktivitātes «Jaunu produktu un tehnoloģiju izstrāde» projektu ietvaros un darbības programmas «Cilvēkresursi un nodarbinātība» papildinājuma 1.1.2.1.2. apakšaktivitātes «Atbalsts doktorantūras studiju programmu īstenošanai» projektu ietvaros.

Ar ESF projekta «Atbalsts RTU maģistra studiju programmu īstenošanai» nolikumu un pieteikuma iesniegumu vari iepazīties ŠEIT

Ar ESF projekta «Atbalsts RTU maģistra studiju programmu īstenošanai II» nolikumu un pieteikuma iesniegumu vari iepazīties ŠEIT

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums griezties pie RTU Studiju organizācijas nodaļas vadītājas Anitas Šlihtes pa tālr. 67089322 vai rakstot uz e-pastu vai Una Vorma, Kaļķu ielā 1-202. kabinetā, pa tālr. 29582221 vai rakstot uz e-pastu .

Ar studiju programmām piešķirto kvotu skaitu, tiklīdz tās tiks iedalītas, varēsiet iepazīties RTU mājas lapā: www.rtu.lv/magistrantiem.

6. jūnijs, 2014 plkst. 9:14