Mainīts valsts galvoto kredītu pieteikšanās termiņš

25. jūnijs, 2009

RTU Kredītu piešķiršanas komisija informē, ka sakarā ar finanšu sarežģījumiem studiju un studējošā kredītu ar valsts vārdā sniegto galvojumu pieprasījumus pieņems no 17. augusta līdz 11. septembrim, nevis līdz 5. oktobrim – kā tika ziņots iepriekš.

25.06.2009.

Tiem studentiem, kas studē akreditētās studiju programmās, ir iespēja 2009./2010. studiju gada 1. semestrim pieprasīt  kredītu ar valsts vārdā sniegtu galvojumu.

Ir iespēja pieteikties vai nu studiju kredītam ar valsts vārdā sniegtu galvojumu (studiju maksas segšanai), vai arī studējošā kredītam ar valsts vārdā sniegtu galvojumu (ikmēneša sociālajām vajadzībām), kā arī abiem kredīta veidiem (gan studiju gan studējošā kredītam) vienlaikus.

Kredītu pieprasījumus RTU Kredītu piešķiršanas komisija pieņems Kaļķu ielā 1, 120. telpā (tālr. 67089465): pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās - no plkst. 10 līdz plkst. 12 un no plkst. 13 līdz plkst. 16.

Vajadzīgie dokumenti:

• pieprasījuma veidlapa (saņemama uz vietas);
  • pases kopija;
  • dokumenta kopija, kas apliecina, ka par studijām esat samaksājis.

RTU Informācijas centrs

25. jūnijs, 2009 plkst. 11:36