Minhenes Tehniskās universitātes profesora vieslekcijas RTU

17. septembris, 2013

No 23. līdz 25. septembrim Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) vieslekcijas lasīs Minhenes Tehniskās universitātes (Vācija, www.tum.de) profesors Pēters J. Brenners (Peter J. Brenner).

Lekcijas notiks angļu valodā RTU radošo industriju centrā, Āzenes ielā 18–115, no plkst. 16 līdz 18.

• 23. septembrī «Technique in everday life – the philosophy of artefacts»
  • 24. septembrī «History and  future of mobility»
  • 25. septembrī «Cultural and political problems of modern water management»

Vairāk informācijas par katru no lekcijām šeit.

MinhenesTehniskā universitāte ir viena no labākajām universitātēm Eiropā un viena no trim labākajām Vācijas ekselences universitātēm. To raksturo izcilība studijās un zinātnē, starpdisciplinaritāte un atbalsts talantu attīstībai. Universitātei ir cieša sadarbība gan ar uzņēmumiem, gan pētniecības institūcijām visā pasaulē. 2012. gadā Šanhajas ARWU augstskolu reitingā Minhenes Tehniskā universitāte tika atzīta par vislabāko universitāte Vācijā. Šanhajas ARWU kopā ar QS Top Universitiesun Times Higher Education reitingiem veido pazīstamāko globālo reitingutrijnieku.

Pētera J. Brennera vieslekcijas apmeklēt laipni aicināts ikviens interesents.

RTU Informācijas centrs

17. septembris, 2013 plkst. 11:51