Nāc un atbalsti RTU sporta komandas!

21. februāris, 2014

Gaidāmajā nedēļas nogalē Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) futbolisti aizvadīs Latvijas Telpu futbola čempionāta otro ceturtdaļfināla spēli un centīsies iekļūt pusfinālā. Spēles aizvadīs arī RTU volejbola, florbola un basketbola komandas.

Futbols

Sestdien, 22. februārī, plkst. 20.30 Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas ielā 6b, Latvijas Telpu futbola čempionātā RTU futbolisti aizvadīs otro ceturtdaļfināla spēli pret FK «New Project». Lai iekļūtu pusfinālā, RTU komandai ir jānodrošina uzvara ar vismaz sešu vārtu pārsvaru.

Volejbols

Sestdien, 22. februārī, plkst. 20 «Latvenergo» sporta zālē, Rīga, Pulkveža Brieža ielā 12, RTU komanda aizvadīs kārtējo Latvijas Nacionālās volejbola līgas spēli pret VK «Balvi».

Florbols

Svētdien, 23. februārī, plkst. 18 Cēsīs, Latvijas Florbola čempionātā «RTU/Inspecta» tiksies ar florbola komandu «Cēsu alus/Lekrings». Ar 64 iegūtiem punktiem 25 spēlēs «RTU/Inspecta» komanda atrodas turnīra tabulas pirmajā vietā.

Basketbols

Otrdien, 25. februārī, plkst. 20 Saulkrastu sporta centrā, RTU komanda aizvadīs kārtējo Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas spēli pret BK «Saulkrasti».

21. februāris, 2014 plkst. 15:20