Norit RTU svētku nedēļa

12. oktobris, 2009

Līdz ar RTU  50. starptautiskās zinātniskās konferences apakšsekcijas «Būvzinātne» darbu 12. oktobrī Rīgas Tehniskajā universitātē sākusies svētku nedēļa – trešdien, 14. oktobrī, Latvijas pirmajai universitātei – RTU – aprit 147. gadskārta.

12.10.2009.

{moseasymedia media=/images/banners/rtu-147.swf width=405}

Rektors akadēmiķis Ivars Knēts sveic RTU saimi svētkos: «Apsveicu Rīgas Tehniskās universitātes lielo un draudzīgo studentu, mācībspēku un darbinieku saimi 147. dzimšanas dienā! Lai mums katram atsevišķi un visiem kopā veicas jaunās iecerēs, lai piepildās visdrosmīgākie sapņi, lai prieks ir studēt un strādāt, lai prieks ir atgriezties savās mājās tepat, Latvijā! Veselību, stipru nervu sistēmu! Nepadoties provokācijām un visās situācijās saglabāt cilvēcību! Labestība vienmēr ir uzvarējusi ļaunumu! Dzīvosim ar smaidu! Par spīti grūtiem laikiem!!!»

Jau ziņots, ka 14. oktobrī par godu RTU dzimšanas dienai studentiem būs atceltas lekcijas un RTU Lielajā aulā notiks svinīgi pasākumi, kuros piedalīsies RTU vadība, Rīgas pilsētas mērs Nils Ušakovs, ārzemju viesi u. c.

Paredzēts, ka 14. oktobrī plkst. 11 RTU Lielajā aulā, Rīgā, Kaļķu ielā 1, notiks Senāta paplašinātā svinīgā sēde, bet plkst. 14.15 sāksies RTU 50. starptautiskās zinātniskās konferences plenārsēde, kuras laikā paredzēta Goda titulu «RTU Gada zinātnieks 2009» un «RTU Gada jaunais zinātnieks 2009» ieguvēju apbalvošana.

RTU (tolaik – Rīgas Politehniskā augstskola) ir dibināta 1862. gada 14. oktobrī kā pirmā augstākās izglītības mācību iestāde tagadējās Latvijas teritorijā.

RTU Informācijas centrs

Raksta pielikumi