Noskaidro, kā ar veselību saistīta uzņēmējdarbība var kļūt par Tavu nākotnes nodarbi

18. janvāris, 2013

Ja esi biznesa, menedžmenta, ekonomikas vai inženierzinātņu students, mēs piedāvājam iespēju apgūt zināšanas par augošu biznesa nozari.

Rīgas Tehniskās universitātes Biznesa atbalsta un attīstības centrs un uzņēmums High Impact (sadarbībā ar Tehnopol EE un Accelerace Bio Denmark) uzaicina pievienoties semināram darbnīcai Rīgas Tehniskās universitātes telpās. Pasākums būs veltīts biomedīcīnas, farmācijas, biomateriālu, veselības tehnoloģiju un citiem ar šīm nozarēm saistītiem biznesa veidiem.

Šīs jomas Eiropas Savienībā ir noteiktas par prioritārām attīstīšanai un investēšanai. Semināra dalībnieki apgūs prasmes, kā attīstīt veiksmīgus biznesa modeļus Tiek piedāvāta ekskluzīva mācību pieredze visiem iesaistītajiem, tāpēc aicinām apmeklēt šo pasākumu arī tos, kuriem pagaidām nav pieredzes šajā jomā.

Pasākums notiks 2013. gada 7. februārī Kaļķu ielā 1, no plkst. 12.30 līdz 18. Ieeja brīva. Darba valoda – angļu valoda.

Dienas kārtība:
12.00–12.30 Reģistrācija.
12.30–12.45 «Differences in funding between IT and life science businesses», Jarne Elleholm (Copenhagen Life Sciences Advisors).
12.45–13.00 «Risk capital funding for wellness businesses in the Baltics»,  Toby Moore (Imprimatur Capital).
13.00–13.15 «Realities of life sciences entrepreneurship in Latvia», Vitalijs Skrivelis (PharmIdea).
13.15–13.30 «Business models and modelling for life sciences», Tom Schmit (High Impact and RTU Riga Business School).
13.30–13.45 Grupu izveide, akselerējamo ideju izvēle, instruktāža.
13.45–16.45 Biznesa modeļa izstrāde (moderatora uzraudzībā).
16.45–17.30 Rezultātu prezentācijas.
17.30–18.00 Dienas apkopojums, balvu pasniegšana u. c.

Lai saņemtu vairāk informācijas un reģistrētos pasākumam, apmeklējiet www.highimpact.lv.

RTU Karjeras centrs

18. janvāris, 2013 plkst. 10:02