Noskaidroti «Open Mind» stipendijas konkursa 1. kārtas uzvarētāji

7. janvāris, 2011

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Ekspertu komisija ir novērtējusi RTU studentu «Open Mind» stipendijas konkursam iesniegtos dokumentus un paziņojusi to studentu vārdus, kuri izvirzīti otrajai atlases kārtai.

07.01.2011.

Pamatojoties uz vērtējuma rezultātiem, «Open Mind» stipendijas konkursa otrajai kārtai izvirzīti šādi studenti: Aigaru Jaunkalnu (Inženierekonomikas un vadības fakultāte), Alīnu Neščerecku (Būvniecībasfakultāte), Aneti Fridrihsoni (Būvniecības fakultāte), Signi Milleri (Inženierekonomikas un vadības fakultāte), Zani Bergmani (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte), Ilzi Cilinsku (Rīgas Biznesa skola), Olgu Lunkinu (Inženierekonomikas un vadības fakultāte).

Ekspertu komisijā strādāja Inženierekonomikas un vadības fakultātes profesore N. Lāce un Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes profesors J. Grabis.

Jau ziņots, ka «Swedbank» rīko stipendiju konkursu 2.–4. kursa bakalaura programmas vai 1.–2. kursa maģistra programmas studentiem ar iespēju iegūt stipendiju 500 LVL apmērā.

Stipendiju konkurss «Open Mind» norisinās divās kārtās. Pirmā kārta notika no 15. novembra līdz 15. decembrim, kad studentiem (individuāli vai grupā) bija jāizstrādā darba projekts un kopā ar pieteikuma anketu, CV, pieteikumu pētījumam un vadītāja parakstītu pētījuma plānu, pētnieciskā darba plānu un studenta fakultātes dekanātā apstiprinātu iepriekšējā studiju gada sekmju izrakstu ar vidējās svērtās atzīmes aprēķinu jāiesniedz, augšupielādējot open.lv vai savas augstskolas kontaktpersonai.

Konkursa otrā kārta norisināsies līdz pat 2011. gada maijam, un jūnijā notiks «Open Mind» stipendijas konkursa otrās kārtas svinīgais noslēgums, kad tiks paziņoti tie astoņi laimīgie studenti vai studentu grupas, kas saņems stipendiju 500 LVL apmērā. Taču, stipendiju 50 LVL apmērā saņems arī visi tie studenti vai studentu grupas, kas izvirzīti otrajai kārtai.

Pirmās kārtas Stipendijas konkursā iesniegto pētniecības darbu vērtē katras augstākās izglītības iestādes Ekspertu komisija, pamatojoties uz noteiktiem kritērijiem. Otrās kārtas Stipendijas konkursā iesniegto pētniecības darbu vērtē Stipendijas komisija.

RTU Informācijas centrs

7. janvāris, 2011 plkst. 14:23