Noslēgts sadarbības līgums ar Taškentas Ķīmijas tehnoloģijas institūtu

15. janvāris, 2010

Lai attīstītu starpaugstskolu sadarbību un veicinātu akadēmisko mobilitāti, pagājušā gada nogalē Rīgas Tehniska universitāte (RTU) noslēgusi līgumu ar Taškentas Ķīmijas tehnoloģijas institūtu (TĶTI, Uzbekistāna). Saistībā ar šo līgumu RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Silikātu materiālu institūtā (SMI) līdz 2010. gada 7. februārim stažējas TĶTI profesors Mirdžalils Junusovs.

15.01.2010.

Profesora M. Junusova zinātniskās darbības joma ir stiklveida emaljumateriālu ieguves tehnoloģijas. Savukārt RTU SMI nodarbojas arpārklājumiem ne tikai stiklveida emalju veidā, bet arī ar sola gēlatehnoloģijām – SMI direktora Gundara Mežinska vadībā jau ilgstošinotiek pētījumi par sola-gēla tehnoloģijas izmantošanu. Profesors M.Junusovs interesējas arī par šo nanopārklājumu ieguves metodi.

15. janvāris, 2010 plkst. 10:00