Noslēgušās desmitās «RTU BEST» inženieru sacensības

25. februāris, 2013

Sestdien, 23. februārī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notika desmitās «RTU BEST» inženieru sacensības, kas pulcēja visas Latvijas erudītākos un enerģiskākos tehnisko specialitāšu studentus. Konstruēšanā uzvarēja «BTBTBTB» komanda, savukārt situāciju analīzē pirmās vietas ieguvēji – «4 pipari».

Sacensībās piedalījās vairāk nekā 150 jauniešu – kopumā  38 komandas. 26 komandas risināja SIA «Fima», Baltijas reģiona inteliģento inženiertehnisko risinājumu integratora, piedāvāto konstruēšanas kategorijas uzdevumu.

Savukārt ar sabiedriskā transporta kustības efektivitātes uzlabošanu saistīto situācijas analīzes kategorijas uzdevumu risināja 12 komandas.

Godalgotas vietas sacensībās ieguva arī RTU studenti. Vairāk informācijas.

Nākamaisposms – «Baltijas BEST» inženieru sacensības – norisināsies no 2013. gada 5. līdz 9. maijam Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā. Šajā posmā Latvijas studenti sacentīsies ar Lietuvas, Igaunijas un Krievijas labākajiem jaunajiem inženieriem par ceļazīmi uz «Eiropas BEST» inženieru sacensību finālu, kas norisināsies no 2013. gada 1. līdz 9. augustam Polijas pilsētā Varšavā.

RTU Informācijas centrs

25. februāris, 2013 plkst. 12:37