Noslēgušās studentu rudens sporta spēles «Ronīšos»

16. septembris, 2012

Pagājušās nedēļas nogalē Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sporta un atpūtas bāzē «Ronīši», Engures pagasta Klapkalnciemā, pulcējās aptuveni 120  RTU studentu, lai piedalītos tradicionālajās rudens sporta spēlēs.

Skatīt galeriju

studentu_sporta_diena_0476.jpgŠogad jaunieši sacentās basketbolā, volejbolā, pludmales futbolā, tautas bumbā, galda tenisā, šautriņu mešanā un virves vilkšanā. Neizpalika arī tradicionālās kapteiņu sacensības, bet sestdienas vakarā dalībnieki spēkiem mērojās nakts trasē.

«Spītējot lietum, īpaši – dienas pirmajā pusē, sacensības noritēja raiti,» pastāstīja Studentu parlamenta Sporta nodaļas vadītājs Andris Grāpēns. «Nakts trasē šādas sacensības tika organizēta pirmo reizi, piedalījās 11 komandas, katra – piecu cilvēku sastāvā. Par šo spēļu jaunumu studenti izteicās ļoti pozitīvi. Pēc sacensībām izturīgākie pulcējās diskotēkā, un dejas turpinājās līdz pat rītam.»

Studentu rudens sporta spēļu rezultāti

Basketbolā veiklākie un precīzākie bija komanda «Airētāji» (Jānis Lazdāns, Kārlis Bude, Rūdolfs Rumba), 2. vietu izcīnīja komanda «Latgalīte» (Kristaps Turlajs, Raivis Koļesniks, Māris Lipšāns), 3. –  Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes studenti (Arturs Onzuls, Dimitrijs Šulskis, Vladislavs Prosmickis, Aleksandrs Dorogušs).

Volejbolā 1. vietā ierindojās Būvniecības fakultātes komanda (Gatis Locāns, Haralds Greckis, Olga Ļebedeva, Elvis Logins, Gvido Kampāns, Līva Sola); 2. – komanda «Latgalīte» (Karina Kokoreva, Anfisa Barona, Raivis Koļesniks, Edgars Zaļakmentiņš, Andris Osis, Andrejs Rumjancevs), savukārt 3. – «Materiālzinātnieki» (Dita Sprukta, Zanda Krišāne, Atis Jēkabsons, Alvars Kjapsņa, Kristaps Gabrāns, Edvards Saušs).

Arī pludmales futbolā  nepārspēti palika būvnieki (Normunds Martinsons, Aleksandrs Sņegovs, Artūrs Agejevs, Agris Ļaksa, Jēkabs Kalniņš), 2. vietā atstājotTransporta un mašīnzinību fakultātes studentu komandu (Matīss Saliņš, Sergejs Timofejevs, Ivars Utāns, Roberts Sakovičs, Aleksandrs Moģiļnijs), bet 3. – Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes studentu komandu (Edžus Kašs, Matīss Stunda, Artūrs Brēķis, Klāvs Guļevskis, Jānis Goldmanis).

Tautas bumbas sacensībās komandas ierindojās šādi: 1. vietā – Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte, 2. – Transporta un mašīnzinību fakultāte, 3. – Būvniecības fakultāte.

Galda tenisā 1. vietu izcīnīja Gvido Kampāns un Karīna Artjuhova, 2. – Oļegs Bulgakovs, 3. – Edgars Šarfs.

Šautriņu mešanā vislabāk veicās Tomam Kantānam, 2. vieta Kristīnei Vjaksei, 3. – Nadeždai Dedorjanai.

Virvesvilkšanā spēcīgākā bija komanda «Sivēni» (Sergejs Morozovs, Roberts Vīksna, Ritvars Važa, Kristaps Deņisovs, Pauls Ķurbe). 2. vietu ieguva «Airētāji» (Toms Upmanis, Kārlis Bude, Jānis Lazdāns, Artūrs Kašs, Rūdolfs Rumba), bet 3. – «Latgalīte» (Edgars Zaļakmentiņš, Andris Osis, Kristaps Turlajs, Raivis Koļesniks, Andrejs Rumjancevs).

Kapteiņu sacensībās uzvarēja Artūrs Onzuls un Zanda Krišāne, 2. vietu ieguva Aleksandrs Sņegovs un Alīna Kiškurne, savukārt 3. – Kaspars Ābele un Kristīne Bertmane.

Sveicam šāgada studentu rudens sporta spēļu uzvarētājus!

RTU Informācijas centrs

16. septembris, 2012 plkst. 22:52