Notiks MBA programmas Atvērto durvju diena

11. jūnijs, 2009

Ceturtdien, 11. jūnijā, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātē (IEVF) plkst. 18 notiek starptautiskās Latvijas – Norvēģijas MBA programmas «Inovācijas un uzņēmējdarbība» Atvērto durvju diena, kuras laikā interesenti aicināti tikties ar programmas mācībspēkiem un absolventiem.

11.06.2009.

Atvērto durvju dienas laikā interesenti aicināti uzdot jautājumus MBA programmas absolventam, SIA «Coco-Cut» dibinātājam Robertam Brīvlaukam, kurš iepazīstinās ar studiju laikā izstrādāto prototipu – kokosriekstu atvērēja un «trakā» rotora šībrīža komerciālo statusu. Interesentiem būs iespēja aplūkot arī citas MBA programmas studentu izstrādnes, tostarp, inteliģento iepakojumu, nažu sildītāju, vadu kārtotāju un citus.

Interesenti varēs iepazīties ar programmas «Inovācijas un uzņēmējdarbība»  specifiku, kā arī ar iestāšanās un studēšanas nosacījumiem.

Programma «Inovācijas un uzņēmējdarbība» paredzēta uz attīstību orientētiem Latvijas uzņēmējiem, vadītājiem un speciālistiem, kuri vēlas paaugstināt savu uzņēmumu konkurētspēju, ieviešot jaunus un inovatīvus produktus vai pakalpojumus. Programmā tiek apgūtas aktuālas zināšanas, kas nepieciešamas uzņēmuma vadīšanai un attīstībai, kā arī specifiskas prasmes inovāciju un projektu vadīšanas jomās.

Programmu īstenošanas modulārais grafiks dod iespēju apgūt zināšanas, netraucējot biznesam. Papildus izdevīgajiem studēšanas nosacījumiem – pieejami valsts garantētie studiju kredīti. Zināšanu apguvi nodrošina augsti kvalificēti Latvijas, Norvēģijas un ASV mācībspēki ar praktiskā biznesa pieredzi.

Šogad Norvēģu sadarbības partneri nākuši klajā ar iniciatīvu papildus jau esošajai MBA studiju programmai piedāvāt arī jaunu specializāciju «Projektu vadīšana», iecerēts, ka arī šajā programmā uzņemšana notiks jau šopavasar.

MBA studiju programmu kvalitāti apliecina gan RTU izsniegts Master of Business Administration diploms, gan starptautiskās sadarbības partneru izsniegts sertifikāts.

Pieteikties studijām MBA programmās iespējams līdz 19. jūnijam, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu šeit. Galvenās prasības studiju uzsākšanai ir – augstākā izglītība; vismaz divu trīs gadu uzņēmēja vai vadītāja darba pieredze; angļu valodas zināšanas (grupai ar angļu mācību valodu).
Detalizētu informāciju par studiju programmu internetā: www.mba- innovation.lv, zvanot pa tālruņiem 6708 9035, 6708 9037, 29289832, rakstot e-pastu: , kā arī apmeklējot Atvērto durvju dienu 11. jūnijā plkst. 18 RTU centrālajā ēkā, Kaļķu ielā 1, 412. telpā.

RTU Informācijas centrs

11. jūnijs, 2009 plkst. 11:17