Notiks RTU Doktorantūras skolas seminārs

17. februāris, 2011

Otrdien, 22. februārī, plkst. 17 RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Āzenes ielā 12, 105. auditorijā, norisināsies piektais RTU Doktorantūras skolas organizētā semināru cikla «Promocijas darba sagatavošana» seminārs «Hipotēzes izvirzīšana un aizstāvēšana, aizstāvēšanai izvirzāmās tēzes, pētījuma priekšmets un pētījuma objekts».

Seminārā būs iespēja uzzināt, kā veiksmīgāk izvirzīt hipotēzi un mērķus promocijas darbam, kā noteikt, kas ir pētījuma priekšmets un kas –objekts, kā formulēt promocijas darba aizstāvēšanai izvirzāmās tēzes, kādam jābūt to saturam un apjomam. Tiks sniegts skaidrojums arī par to, kā promocijas darbam atrast atbilstošu literatūru un kā veiksmīgāk iekļauties promocijas darba tematā, atsijājot promocijas darba tematam mazāk būtiskos jautājumus.

«Ņemot vērā, ka RTU ir iespējams apgūt ne tikai inženierzinātnes, bet arī sociālās zinātnes, semināra lektori pārstāvēs abas jomas. Ceram, ka ikvienam klausītājam būs interesanti un tiks sniegta noderīga informācija,» saka RTU Doktorantūras skolas projekta vadītāja Zane Skreija.

Semināra lektori: Inženierekonomikas un vadības fakultātes Ražošanas un uzņēmējdarbības ekonomikas katedras profesore Nataļja Lāce un Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Biomateriālu inovācijasun attīstības centra vadošais pētnieks Kārlis Agris Gross.

Seminārā aicināts piedalīties ikviens interesents. Tie dalībnieki, kas līdz šim nav apmeklējuši nevienu cikla «Promocijas darba sagatavošana» semināru, savu dalību aicināti pieteikt, sūtot e-pastu: . Pārējiem semināra dalībniekiem iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Semināru ciklā «Promocijas darba sagatavošana» paredzēts vēl viens seminārs – «Autortiesības un zinātniskā ētika», kas norisināsies 8. martā plkst. 17 RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Āzenes ielā 12, 105. auditorijā.

RTU Informācijas centrs

17. februāris, 2011 plkst. 21:14