Notiks RTU jaunievēlētā rektora Inaugurācijas ceremonija un preses konference

23. februāris, 2011

Piektdien, 25. februārī, notiks jaunievēlētā RTU rektora akadēmiķa Leonīda Ribicka Inaugurācijas ceremonija. Stundu pirms ceremonijas – plkst. 15 – plānota preses konference, kurā RTU vadītājs iepazīstinās ar savas darbības prioritātēm.

Preses konferencē žurnālisti aicināti arī noskaidrot, kā uzņēmēji vērtē inženierzinātņu potenciālu un ko tās var dot tautsaimniecībai, kā arī kāda situācija tehnisko zinātņu jomā šobrīd ir Igaunijā.

Preses konference notiks piektdien, 25. februārī, Rīgā, Melngalvju namā, Rātslaukumā 7,  Lībekas zālē, plkst. 15–15.40.

Preses konferencē piedalīsies: RTU rektors Leonīds Ribickis; RTU Padomnieku konventa pārstāvis, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācijas valdes priekšsēdētājs Vitālijs Skrīvelis; RTU Rīgas Biznesa skolas absolvents, Tallinas Tehnoloģiju universitātes rektors Andress Kevaliks (Andrees Keevallik) un RTU absolvents, SIA «Lattelecom» valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Inaugurācijas ceremonija sāksies plkst. 16 un notiks Melngalvju namā.

RTU Informācijas centrs

23. februāris, 2011 plkst. 11:06