Notiks RTU Starptautiskā vasaras skola maģistrantiem un doktorantiem

11. augusts, 2016

No 15. līdz 19. augustam notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Starptautiskā vasaras skola maģistrantiem un doktorantiem «Product Development: Green Technologies».

Vasaras skola veltīta šādiem tematiem: produktu dizains, radošā domāšana, biznesa modelēšana, tirgus izpēte un produktu prezentācija.

Vasaras skolas noslēguma pasākums, kurā piecas jauno pētnieku komandas prezentēs savus risinājumus pieciem dažādiem izaicinājumiem, notiks piektdien, 19. augustā, plkst. 18.30 RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē, Ķīpsalas ielā 6. Izaicinājumi tika īpaši sagatavoti sadarbībā ar RTU zinātniekiem, uzņēmējiem un sabiedriskajām organizācijām, lai sniegtu vasaras skolas dalībniekiem iespēju risināt eksistējošas problēmsituācijas. Uz šo pasākumu aicināts ikviens interesents.

Vasaras skola notiek otro gadu, un to organizē RTU Doktorantūras skola sadarbībā ar RTU Dizaina Fabriku (RTU Design Factory).

Vasaras skolas mājaslapa

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments