Notiks RTU un Latvijas Zemessardzes seminārs

12. jūnijs, 2012

2012. gada 15. jūnijā plkst. 9 Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Kaļķu ielā 1, 201. auditorijā, notiks RTU un Latvijas Zemessardzes savstarpējās sadarbības seminārs. Tā mērķis ir meklēt jaunus praktiskus pielietojumus RTU zinātnieku pētījumiem aizsardzības nozarē.

Semināra programma

Zemessardzes pārstāvji iepazīstinās semināra dalībniekus ar savu darbību, problēmām un nākotnes izaicinājumiem, savukārt RTU pārstāvji iepazīstinās ar pētījumiem, kas saistīti ar militāro jomu.

Semināra nobeigumā būs iespēja ikvienam paust savu viedokli un saņemtatbildes uz jautājumiem, tai skaitā – par atbalstu pētījumiem un prakses iespējām studiju laikā.

Militārā zinātne un tās apakšnozare «Militārais nodrošinājums» Latvijā ir relatīvi jauna patstāvīga zinātnes nozare (LZP06.06.2006 lēmums Nr. 3-2-2), tāpēc katram pētniekam ir vēsturiska iespēja kļūt par vienu no šīs jomas pamatlicējiem Latvijā.

Militārās zinātnes izziņas objekts ir jebkuras militārās aktivitātes,ko tā pēta kopsakarā ar citām sociālajām, dabas un tehniskajām zinātnēm.

Specifiskās prasības, ko nosaka militārais pielietojums, var būt jauns izaicinājums jebkuram pētniekam.

12. jūnijs, 2012 plkst. 13:17