Notiks šaušanas sacensības RTU darbiniekiem un absolventiem

6. marts, 2013

No 26. līdz 28. martam šautuvē «Walters», Raņķa dambī 24a, Rīgā, notiks šaušanas sacensības ar mazkalibra ieroci, kurās aicināti piedalīties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) darbinieki un absolventi.

Sacensību laikā dalībniekiem būs iespēja iegūt trešo vai otro sporta klasi ložu šaušanā, kā arī, uzstādot augstu rezultātu sacensību atlases kārtās, piedalīties finālā, kas notiks 3. aprīlī plkst. 17.30. Sacensību dalībnieki atlases kārtās var piedalīties jebkurā dienā – no 26. līdz 28. martam.

Dalību sacensībās ir jāapstiprina līdz 25. martam, zvanot darba dienās no plkst. 10. līdz 19. pa tālr.: 22158877 vai 67089554. Piesakoties, lūgums norādīt vārdu, uzvārdu, kontaktālruni, kā arī vēlamo dienu un laiku dalībai sacensību atlases kārtās.

Sacensību nolikumu skat. Sporta kluba mājaslapā.

Sacensību dalībniekiem obligāti ir jābūt līdzi pasei vai ID kartei.

RTU Sporta klubs

6. marts, 2013 plkst. 14:50