Notikušas RTU Studentu parlamenta prezidenta un valdes vēlēšanas

28. aprīlis, 2013

Piektdien, 26. aprīlī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) deviņu stundu garā vēlēšanu sēdē tika ievēlēti vairākums RTU Studentu parlamenta (SP) valdes locekļu.

Jauni nodaļu vadītāji tika ievēlēti Kultūras nodaļā, Zinātnes nodaļā, sīvā cīņā – Studiju, kā arī Ārējo sakaru nodaļās. Esošos amatus saglabāja Sabiedrisko attiecību un Sociālo lietu nodaļas vadītāji. Jauni nodaļu vadītāji netika ievēlēti Sporta un Finanšu nodaļās.

Valdes vēlēšanas notiek katru gadu aprīļa RTU SP kopsapulces laikā. Uz astoņiem nodaļu vadītāju amatiem un prezidenta amatu kandidēja 14 studenti. RTU SP kopsapulces domas dalījās, tādējādi netika ievēlēts jauns prezidents, līdz septembrim savus pienākumus turpina pildīt Juris Iljins.

Paldies visiem, kas viesojās šajā svarīgajā RTU SP dienā. Īpašais paldies RTU rektoram Leonīdam Ribickim par ierašanos un laba vēlējumiem turpmākai RTU SP darbībai!

Vairāk informācijas.

RTU SP