Par Latvijas čempioniem otro gadu pēc kārtas kļūst «RTU/Robežsardze»

2. maijs, 2017
Foto – volejbols.lv

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) volejbola komanda «RTU/Robežsardze» jau otro gadu pēc kārtas kļuvuši par Latvijas čempioniem, sestdien, 29. aprīlī, viesos Ozolnieku sporta centrā finālsērijas ceturtajā spēlē piecu setu cīņā ar 3:2 (-16, 21, -17, 14, 13) pieveicot «Poliurs/Ozolnieku» komandu. Sērijā «RTU/Robežsardze» uzvarēja ar 3:1. Otro vietu čempionātā ieņem «Poliurs/Ozolnieki», savukārt trešo – «Biolars/Jelgava» volejbolisti.

Spēles pirmo setu pārliecinošāk sāka laukuma saimnieki «Poliurs/Ozolnieki», uzvarot ar 25:16. Otrajā setā ar 25:21 uzvarēja «RTU/Robežsardze», panākot izlīdzinājumu 1:1. Kaut arī trešā seta sākumā «RTU/Robežsardze» turpināja pārliecinošu sniegumu, uzvaru setā ar 25:17 izcīnīja «Poliurs/Ozolnieki», panākot pārsvaru ar 2:1. Arī ceturto setu veiksmīgāk uzsāka rīdzinieki, uzvarot ar rezultātu 25:14 un panākot izlīdzinājumu 2:2. Piektajā setā ar rezultātu 15:13 uzvarēja «RTU/Robežsardze», tādējādi ar 3:2 noslēdzot spēli un kļūstot par 2017. gada Latvijas čempioniem volejbolā vīriem.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

2. maijs, 2017 plkst. 10:16