Par Latvijas Studentu apvienības prezidentu ievēlēts RTU students

30. marts, 2013

Sestdien, 30. martā, notika Latvijas Studentu apvienības (LSA) 18. kongress, kurā par LSA prezidentu tika ievēlēts Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF) students Mikus Dubickis.

Kongresā tika ievēlēta LSA Revīzijas komisija, kas uzraudzīs apvienības darbu nākamajā gadā un kuras sastāvā arī darbosies RTU pārstāvis – Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) students Kaspars Salenieks.

LSA kongress norisinājās Biznesa augstskolā «Turība». Uzrunas klātesošajiem teica arī Latvijas Zinātņu akadēmijas pārstāve Baiba Rivža, Augstākās izglītības padomes priekšsēdētāja vietniece Tatjana Volkova, Biznesa augstskolas «Turība» Attīstības padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis un Studējošo pašpārvaldes priekšsēdētāja Šarlote Janoviča.

Savā uzrunā Mikus Dubickis kā lielākos izaicinājumus nākamajā darbības gadā minēja augstākās izglītības funkciju realizēšanu un LSA kā viedokļa līdera atpazīstamības veicināšana.

LSA jaunās valdes vēlēšanas notiks 13. aprīlī Rīgas Stradiņa universitātē.

Vairāk informācijas.

RTU Informācijas centrs