Par RTU Padomnieku konventa priekšsēdētāju ievēlēts Normunds Bergs

20. maijs, 2009

Skatīt galeriju

20.05.2009.

19. maijā notikušajā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Padomniekukonventa ārkārtas sēdē par konventa priekšsēdētāju ievēlēts LatvijasElektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācijas valdespriekšsēdētājs, AS «SAF Tehnika» valdes priekšsēdētājs Normunds Bergs.Līdzšinējais RTU Padomnieku konventa priekšsēdētājs Latvijas Bankasprezidents Ilmārs Rimšēvičs pateicās kolēģiem par sadarbību un turpmāksolīja aktīvi iesaistīties RTU stratēģisko plānu īstenošanā kāPadomnieku konventa loceklis.

Padomnieku konventa ārkārtas sēdē tika pārrunāti arī valsts taupībasplāna izraisītie draudi sekmīgai RTU darbībai, augstākās izglītībaseksporta problēmas, kā arī notika vienošanās par valdībai adresētasrezolūcijas pieņemšanu.

RTU Padomnieku konventa galvenais mērķis ir veicināt RTU attīstību,nosakot tās darbības stratēģiskos virzienus atbilstoši valststautsaimniecības vajadzībām. Padomnieku konvents konsultē RTU Senātu unrektoru RTU attīstības stratēģijas jautājumos un atbalsta augstskolasmateriālo un finansiālo resursu veidošanu.

RTU Informācijas centrs

20. maijs, 2009 plkst. 9:00